Janáčkoviny
HUDBA Jazz / Blues / Klasika, UMĚNÍ

Janáčkoviny

pátek 13. srpna od 19:00
Betlémská kaple, Praha
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 300 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 13. srpna

Základní vstupenka

Základní cena 300 Kč Koupit
hromadná pro 4 osoby 800 Kč Koupit

zlevněná pro důchodce, děti, invalidní občany

Základní cena 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Koncert  z díla českého génia Leoše Janáčka, při kterém na pódiu zahraje a zazpívá více než 150 hudebníků z České republiky, Německa a dalších zemí. Vystoupí Mezinárodní komorní sbor a orchestr Frankfurt-Praha, dětský pěvecký sbor Mifun z Prahy, Mužský sbor Láska opravdivá z Brna, Bohemiachor, Frankfurter Kammerchor a další, sólisté jsou Dagmar Mazancová, Broňa Tomanová, Mirka Časarová, Michaela Králová, Miroslav Stricevic, Pere Pou Llompart a Stanislav Mistr.

Na programu je kantáta Otčenáš v nové orchestrální verzi Miloše Boka, vrcholné mužské sbory : Maryčka Magdónova, Kantor Halfar, 70 000 a Potulný Šílenec, Říkadla pro sbor a deset nástrojů, Kašpar Rucký (s doprovodem kulisy výtvarné umělkyně Viviane Niebling), kantáta Na Soláni Čarták a nejslavnější Janáčkovo orchestrální dílo Sinfonietta.

Více informací

Koncert se koná s finanční podporou Česko-německého fondu budoucnosti, Nadace Leoše Janáčka, Městské části Praha 1, Dr. Dadji Altenburg-Kohl, Marie a Hany Havlíkové, Kristofera Botta, Jürgena Klausenitzera, Stephana Schwarzachera, Martina Schmalze a mnoha dalších přátel, dokonce i z řad samotných účastníků projektu.