Vázafest 2021
HUDBA, PARTY, FESTIVAL, ZÁBAVNÍ PARK

Vázafest 2021

pátek 30. července od 17:00
Koupaliště NMnM, Nové Město na Moravě
Vstupenka do mobilu
od 50 bez dalších poplatků do 1 000 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 9 dní

Dýškaři

Základní cena 50 Kč Koupit

Drobní fanoušci

Základní cena 100 Kč Koupit

Střední fanoušci

Základní cena 150 Kč Koupit

Fanoušci

Základní cena 200 Kč Koupit

Velcí fanoušci

Základní cena 500 Kč Koupit

Extrémní fanoušci

Základní cena 1 000 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Po minulé ročníku, který byl spíše  takovou menší „vázičkou“, přichází opět starý známý oblíbený velkolepý a nepřekonatelný Váza Fest v plné parádě.

Nevím Dj, kterého znáte i z online streamu pana Kulturáka.

EcceHomo lajf zvuk Vysočiny na vlnách undergroundhiphopu, funku a reggae.

PSH neboli Peneři strýčka Homeboye je česká rapová skupina působící od poloviny devadesátých let 20. století.
Jejími zakládajícími členy byli rapper Michal Opletal (alias Orion) a DJ Ondřej Čihák (alias Shitness). V této sestavě nahráli první dvě demokazety Peneřina těžká dřina a Párátka Adventní Expresní Lyrici. Debutové album Repertoár vydali na vlastním labelu Terrorist? v sestavě Orion + Vladimir 518 + DJ Richard. V roce 2003 DJ Richarda vystřídal DJ Mike Trafik.

Hoochachos kapela, kterou tvoří celkem 5 raperů: ZimmerFrei, A.K.A., KnightRider, RAPublic, Mäkky Filtz, 3 členové dechové sekce: Pedro, WhiteNiga, Akademik, dále DJ Mystic Mike a HooBand: BoostaGrande (Basa), XaviBaumacho (kytara), StrašnýLáďa (bicí) a Maxi (klávesy). Styl, který skupina v průběhu let vyvinula se nazývá hoo-hop a je skutečně jediným živým stylem, ze kterého se kdysi dávno oddělil hip-hop. Sami chlapci svoji tvorbu řadí někde mezi kapely Public Enemy a Lunetic, přičemž důraz kladou především na filozofický rozměr textů a netají se ani zájmem o sociální problematiku. hoo-hop prostě není jen obyčejná zábava, je to životní postoj, je to osud, protože: „Kdo hučí s námi, hučí proti nám!“.

100% FrREEDOM (zkráceně OneFree) je unikátní formace ve složení jedna basa a dvoje bicí. Kapela vznikla sloučením kapel 100% a FrREEDOM na podzim 2020. I tak stihla odehrát jeden koncert, live-session v zavřeném klubu a live-stream. Tihle kluci se nebojí experimentovat a vytváří vlastní zcela osobitý styl. Uslyšíte v něm progresivní rock, punk, ale také prvky ska, reggae, funky nebo drum’n’bass. Jejich neuvěřitelný zvuk a energie se nedá slovy popsat, tohle musíte zažít!

Doort je kapela, která hraje 100% živě a hraní ji prostě baví. Rozparádí babičku i vnoučka – zvládne od lidovek po rock’n’roll, od ploužáků po punk. Je složená ze skvělých muzikantů, kteří mají s vystupováním bohaté celoživotní zkušenosti. S každou akcí rozšiřuje repertoár a zahraje vám třeba i na přání. Její členy pojí dlouholeté přátelství a na jejich energii je to patřičně znát.

 

 

Více informací

https://kd.nmnm.cz/akce/vaza-fest-2021/

Vstupné je dobrovolné. Zakoupit vstupenku a přispět na fesťák je možné v síti smsticket.  Můžete si vybrat z několika cen vstupenek. Vstupenek si můžete zakoupit libovolné množství v libovolných cenových relacích. Je to jen na Vás  …