Předprodej byl ukončen

Třebovický koláč
HUDBA Jazz / Blues / Klasika, FESTIVAL, UMĚNÍ, TANEC, PRO DĚTI

Třebovický koláč

17.9.2021 od 16:00 – 19.9.2021
Třebovický park, Ostrava

O akci

Podzimní slavnost Třebovický koláč je kulturní festival, který se koná již 17. rokem
v areálu Třebovického parku v městském obvodě Ostrava - Třebovice. 

Festival je multižánrový a nabízí divákům širokou paletu účinkujících. Celá akce se nese v duchu tradičního, historického a folklorního rázu a nabízí, krom čistě hudebních a tanečních složek, také dramatická, akční a jiná vystoupení.

Své si tady najde jistě každý z vás.
 

V pátečním programu vystoupí kapela EPYDEMYE, folklorista Tomáš Koláček s projektem 3světy, na závěr zazpívá Ewa FARNA. V parku se s divadlem představí Víťa Marčík s příběhem Středověká mysteria.

V sobotu se mohou diváci těšit na Pavla Žalmana Lohonku a Spol., kapelu Žamboši, Vojenský umělecký soubor Ondráš, který nám zahraje spolu s ženským sborem a večer uvedou příběh „Ondrášovské putování“. Divadlo Víti Marčíka zahraje pohádku Bajaja.

V neděli začneme mší svatou, kterou doprovodí Pavel Helan, který bude mít také samostatný koncert. Zahraje kapela BG Styl, Víťa Marčík uvede pohádku Šípková Růženka a na závěr si zazpíváme spolu s Jankem LEDECKÝM.

 

V areálu parku budou po celou dobu slavnosti stánky s ukázkami a výrobou lidových řemesel, atrakce, historický šerm, zvířecí farma, divadla pro děti, ohňová show a nebude chybět ani prodej koláčů. 

Účinkující

Ewa FARNA, Janek LEDECKÝ, ŽALMAN & Spol., Pavel HELAN, Žamboši, EPYDEMYE, BG Styl, Tomáš Koláček, Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ, Divadlo Víti Marčíka

 

Vystupující

Žalman (CZ) – web Epydemye (CZ) – web Ewa Farna (CZ) – web Janek Ledecký (CZ) – web Žamboši (CZ) – web

Více informací

Účinkující

Ewa FARNA, Janek LEDECKÝ, ŽALMAN & Spol., Pavel HELAN, Žamboši, EPYDEMYE, BG Styl, Tomáš Koláček, Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ, Divadlo Víti Marčíka

Vstupné

  • permanentka (3 dny)    400 Kč (pouze v předprodeji do 12.9. 2021)
  • pátek                             300 Kč
  • sobota                           150 Kč
  • neděle                           150 Kč

Děti do 12 let s dospělým doprovodem zdarma

ZTP zdarma, doprovod se vstupenkou