CANVA- grafika pro začátečníky
15. – 15. October 2021 At 16:00Pardubický podnikatelský inkubátor P-PINK, Pardubice
Pre-sale is now over.
Díky Canvě můžete snadno, rychle a zdarma tvořit úžasnou grafiku pro sociální sítě, newslettery, plakáty, vizitky, ale i třeba prezentace.
Návrhy, které by vám jinak ve Photoshopu mohly trvat hodiny, dokážete zpracovat za pár chvil a budou dostupné odkudkoliv. Využít k tomu můžete víc než milion fotek a stovky šablon, které si můžete naprosto přizpůsobit svým představám. A já vás naučím, jak na to.
Seznámíme se s tím, jak Canva funguje, s dalšími nástroji, které vám usnadní práci a rozproudí kreativitu a i s pravidly, která byste měli při tvorbě každé grafiky dodržovat.
K dispozici budou stolečky i židle.
Celým tříhodinovým programem nás provede lektorka Aneta Kubů z #Holky z marketingu, se kterou velice rády spolupracujeme. Cílem je program poznat, osvojit si ho, ptát se, sdílet zkušenosti a odejít domů s pocitem, že si následující den již něco vytvoříte.
Poplatek pro nečleny spolku Podnikavých žen za školení CANVA - grafika pro negrafiky činí: 300 Kč přes sms ticket.
V případě zhoršení epidemiologické situace akci přesuneme do online prostředí, nebo na jiný termín či zrušíme.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely realizace této marketingové akce.
PROSECCO DEGUSTACE & NETWORKING - 16. June od 17:00, Káva, tapas, bubliny, Pardubice
PROSECCO DEGUSTACE & NETWORKING
16. June At 17:00
She Connects: AI for Daily Work, by Femme Palette
29. June At 17:00
Trať 2026
17. July At 17:00 19.7.
BESEDY a DOHODY - HOREČKY 2026 program pro tělo, mysl i duši
17. August At 13:30 18.8.
Kurz Filozofie pro život
14. September At 18:00
9th Conference Exopolitics, History & Spirituality 2026
13. November At 10:01 15.11.