Předprodej byl ukončen

Ai fen • Toyota Vangelis
HUDBA Elektronika

Ai fen • Toyota Vangelis

pátek 3. září od 20:00
Divadlo 29, Pardubice

O akci

Dvojkoncert elektrobosorky Ai fen a hyperpopového objevu Toyota Vangelis. 

Ai fen je sólový projekt Eweliny Vlček-Chiu, zpěvačky a hudebnice známé také z witchwave dua ba:zel.  Ai fen vydala vloni svůj silný debut postforever, na který letos navázalo remixové EP post postforever (mj. s rmxy od Evil Medvěd nebo Dikolsona).

Na svém debutu Ai fen krouží kolem experimentálního popu s prvky screama (ona sama označuje svoji hudbu jako screamo pop nebo trauma pop), ke kterému citlivě přímíchává ambientní i techno přísady. „Album je meditací nad zráním a bytím multinacionální a mileniálskou ženou. Jeho název je anachronistické, nostalgické gesto k času, nesmrtelný boj mezi odrazy,” říká Ewelina v rozhovoru pro server AlterEcho.

Vystupující

Ai Fen (PL) – web / fb Toyota Vangelis (CZ) – fb / insta / youtube

Více informací

Toyota Vangelis vynálézá elektronické hudební nástroje v Bastl Instruments a ve vlastní tvorbě hledá rozhraní mezi člověkem a strojem pod notnou vrstvou autotune. V jeho textech se intimita mísí s globálními tématy, jako jsou velká data, klimatická krize nebo digitální odcizení. TV v loňském roce spolupracoval s Never Sol na EP Moc, letos mj. vydal společný singl s drag queen Miss Petty a hyperpopovým hypemanem litterbinem.