Michal Horák – MICHALBUM TOUR
HUDBA Pop / World music / Ethno / Folk

Michal Horák – MICHALBUM TOUR

pátek 22. října od 19:00
Klub Nětčice, Kyjov
Vstupenka do mobilu
Cena 250 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 22. října

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Michal Horák v rámci svého Michalbum tour zavítá i do Kyjova! 🎉

Chytrý humor, skočné melodie, nakažlivá energie a pořádná fůra léty i YouTubem prověřených hitovek, stejně jako nových pecek. Přesně tuhle kombinaci můžete očekávat od koncertu mladého talentovaného písničkáře Michala Horáka, jenž v rámci podzimní šňůry ke svému druhému řadovému albu Michalbum zavítá i do vašeho Kyjova!

Zpěvák, skladatel a multiinstrumentalista, který kromě muziky stíhá také studium Pedagogické fakulty UK, platí za jednoho z nejvýraznějších představitelů písničkářské generace, jež se na scéně objevila po nástupu Tomáše Kluse či Xindla X, a řadí se tak po bok jmen jako Pokáč nebo Voxel. 

Co naznačily první singly V 7:25Hej teto! nebo Vysokoškolskej song, stvrdil Horák albovým debutem Michalovo cédéčko na sklonku roku 2019, na nějž navázal veleúspěšným turné včetně dvojnásobně vyprodané pražské Malostranské besedy. Nyní konečně nastává čas pro očekávané druhé album, na kterém se objeví i nejedna z písní, jimiž mladý písničkář bavil fanoušky během dlouhého lockdownu a s jejichž klipy pravidelně bodoval v trendech YouTube.

Jak aktuální tvorba potvrzuje, ani s druhou řadovkou, pojmenovanou tak trochu typicky „po horákovsku“ Michalbum, neztrácí rozverný mladík nic ze své sympatické civilnosti a svého umu s lehkostí a vtipnou nadsázkou glosovat každodennost, ani situačního humoru a jisté bezstarostnosti. A totéž můžete očekávat i od jeho koncertů, které jsou garancí uvolněného a zábavného hudebního zážitku, po němž vám zůstane na tváři úsměv od ucha k uchu ještě dlouho poté, co dozní poslední tóny...

Více informací

Vstupné

  • v předprodeji: 250 Kč
  • na místě: 300 Kč

Informace

  • otevření sálu: 18:00
  • začátek koncertu: 19:00

www.michalhorak.euwww.ratiskovicekulturne.cz