Osvoboď svoji mysl (II.)
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Osvoboď svoji mysl (II.)

20. října od 17:00 – 24.10.
Živá voda, Kohoutov

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

První dva podzimní hlavní kurzy jsou nyní výjimečně v nejkrásnějším centru v ČR v Centru Živá voda, budou prodloužené o jeden den, jsou plné nových zajímavých workshopů, vlastní program bude mít i několik hostů (Richard Kovařík, šaman Karel, setkání s anděly s Lucinkou Burianovou, pravděpodobně i ecstatic dance s Václavkou, ženský kruh s Míšou, Martinou a Lucinkou, programy Míši a Martiny a samozřejmě to nejlepší z kvantrických cvičení, technik a meditací obohacené o nové prvky).

Tyto kurzy mají potenciál být opravdu jedinečné, jak výjimečným místem, tak velmi bohatým programem s množstvím novinek i programy několika hostů, tak i dnem navíc, takže si vše můžeme lépe užít a zaintegrovat.

Tématické zaměření kurzu zůstává, forma a náplň je nová :-).

 

Kurz zaměřený na objevení a rozpuštění našich bloků, limitujících programů a traumat z dětství, objevení svého potenciálu a nastartování nového života.

V úvodu si zopakujeme nejdůležitější prvky z prvního stupně kurzu. Tohoto kurzu se tedy může zúčastnit i ten, kdo zatím první stupeň neabsolvoval.

Projdeme zásadní období života, ve kterých vznikaly bloky a negativní programy naší mysli. Tyto bloky se mohou nyní projevovat jako pocit odloučení, opuštění, pocit, že nikam nezapadám a nejsem dost dobrý, nebo jako pocity neustálého ohrožení, viny a neschopnosti uspět.

Velmi účinnými technikami se dostaneme opravdu velmi hluboko a můžeme "přeprogramovat" své nastavení, osvobodit se a sami se chopit kormidla svého života. Zažijeme např. velmi silný rituál "Znovuzrození", „Léčivé kruhy harmonie“, mužský a ženský kruh, "Velkou Pandoru" a další.

Díky této práci na sobě objevíš, kým skutečně jsi, a začneš žít v souladu sám se sebou. Objevíš lásku k sobě, svoji hodnotu a vnitřní sílu, probudíš  svůj potenciál...

V závěru kurzu si zopakujeme a procvičíme naučené techniky tak, abys je mohl využívat pro svůj další osobní růst. Najdeš v nich mocné nástroje, které Ti pomohou v nejrůznějších životních situacích.

 

Pokud se člověk o práci s traumaty pokouší sám, může odkrýt věci, se kterými neumí dál pracovat. V kurzu dbáme na to, aby se všechny problémy a otevřené rány zase zacelily, rozjitřené emoce uklidnily a odjížděl jsi v plné síle a harmonii se sebou samým. 

 

Tento kurz je oproti běžným kurzům o den delší, budeme mít celý den bohatého programu navíc :-)

Více informací

Osvoboď svoji mysl (II.) - rozpuštění bloků a traumat, sebepřijetí - prodloužený kurz

+ UBYTOVÁNÍ

  • bez ubytování (250 Kč/den)
  • ubytování na matraci (250 Kč/noc)
  • ubytování na posteli (+ jednorázově 50 Kč povlečení) (360 Kč/noc)

+ OBČERSTVENÍ

  • bez stravy
  • plná penze (400 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

  • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“