Předprodej byl ukončen

Dotek jednoty (III.) - kurz pro pokročilé
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Dotek jednoty (III.) - kurz pro pokročilé

11.11.2021 od 17:00 – 14.11.2021
Meditační centrum Buchov, Postupice

O akci

 • Třetí úroveň kurzu Ti pomůže uvědomit si, že v tomto světě existuje něco víc. Pomůže Ti navázat spojení s jednotou. 
 • Uvědomíš si a prožiješ, že jsi nejen hercem, ale zároveň i režisérem svého života a nedílnou součástí celku.
 • Zjistíš, jak funguje Tvoje mysl a jak skrze ni projít k žití skutečného štěstí, radosti a hojnosti. K žití života, který si mysl nedokáže představit.
 • Posílíš svou intuici a rozšíříš své vědomí.
 • Pochopíš, proč pro Tebe bylo obtížné dosáhnout životních cílů a maximálně rozvineš svoji schopnost plnit si svá přání.
 • Uvědomíš si a propustíš své lpění a své strachy.
 • Naučíš se využívat svou mysl pro léčení nemocí a bolesti a zvýšíš svoje vibrace natolik, že se ve Tvém životě automaticky začnou dít zázraky.
 • Prožiješ hluboký Rituál uctění života a doteku jednoty.

Pro velkou část účastníků, kteří již jsou nějakou dobu na cestě osobního rozvoje, může tento kurz znamenat zásadní prozření a posun, pro nováčky je vhodnější začít kurzem “Probuzení vnitřní síly” nebo “Staň se sám sebou”.

Více informací

Dotek jednoty (III.) - kurz pro pokročilé

+ UBYTOVÁNÍ

 • bez ubytování (250 Kč/den)
 • ubytování na matraci (250 Kč/noc)
 • ubytování na posteli (350 Kč/noc)

+ OBČERSTVENÍ

 • bez stravy
 • plná penze (370 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

 • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

 • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“