Island nalehko v Písku
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Island nalehko v Písku

čtvrtek 21. října od 18:00
Travel cafe, Písek
Vstupenka do mobilu
od 130 bez dalších poplatků do 700 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 21. října

Základní vstupenka

Ke vstupence si můžete koupit strom, který za vás v Pardubickém kraji zasadíme. Pomůžete tak měnit ráz krajiny. Za příspěvek předem děkujeme!

Základní cena 130 Kč Koupit
+ malý peníz na stromy 250 Kč Koupit
+ velký peníz na stromy 350 Kč Koupit
+ větší peníz na stromy 500 Kč Koupit

vstupenka + štědrý peníz na stromy

Základní cena 700 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Rozhodnutí odjet sama na Island padlo během 3 minut a během 3 hodin byla zhruba "naplánovaná" měsíční cesta, při které jsem oslavila své 30. narozeniny. Odjížděla jsem ale s velkým respektem a téměř žádným očekáváním. Jediné, co jsem věděla, bylo, že to bude jeden z těch nejlepších tripů a to taky byl. Celý měsíc jsem SPALA JEN POD PLACHTOU, objela celý ostrov STOPEM, ušla spoustu kilometrů přes hory i řeky, kde jsem nepotkala několik dnů živáčka, ale také jsem uzavřela nejedno přátelství, která mi mnohdy pomohla v rozhodnutí kam se moje kroky budou ubírat dál. A při tom všem jsem JEDLA ZADARMO A UTRATILA MÉNĚ, NEŽ JE ČESKÁ MINIMÁLNÍ MZDA. Ne kvůli úspoře, ale kvůli zážitkům, o které se s vámi podělím i spolu s tipy a triky jak se na nejen Islandu vyhnout velký útratě, težkýmu báglu a hromadě turistů.


Přednáší: Mgr. Michaela Hrdá

 

Více informací

Video mluví za vše: https://www.youtube.com/watch?v=BhrIjE-ZSaw&t=110s

Chcete li vědět více info a termínů, sledujte https://www.facebook.com/misketravels nebo https://www.instagram.com/miskephotos/ či www.misketravels.cz