Předprodej byl ukončen

Jelen
HUDBA Pop

Jelen

sobota 30.10.2021 od 19:00
MC Kotelna, Litomyšl

O akci

Jelen ohlašuje téměř po roce návrat na podia. Energie má víc než kdy dřív 

Vyprodané sály, velké rádiové hity, několik Cen Anděl a stabilní zájem posluchačů. Kapela Jelen se v posledních letech vypracovala mezi nejžádanější jména české hudební scény. S novou, úspěšnou, řadovou deskou Věci a sny přišla bezmála po pěti letech, během nichž řádila hlavně na koncertních pódiích, na které ohlašuje svůj návrat. 

Třetí deskou zahájila skupina novou etapu svojí existence. Na předešlých albech se často obracela ke kořenům hudby, která ji formovala, čímž definovala svůj dosud typický folk-rockový zvuk. Písně Magdaléna, Jelen, Co bylo dál? nebo Klidná jako voda si zamilovaly celé generace fanoušků.   

Ty doplnily aktuální rádiové hity z nového alba. Písně Jediný co chci, Ještě jednu noc, V oblacích.  

„Jelen byl vždycky především koncertní kapela. Energie živých vystoupení je pro nás od začátku naší kariéry to nejdůležitější. Věřím, že si ji společně s našimi fanoušky v druhé polovině tohoto roku konečně užijeme.“ říká frontman kapely Jindra Polák.  

Čerstvý impuls v tvorbě party, která si své renomé vydobyla právě vyhlášenou strhující koncertní energií, odráží také nový člen sestavy – bubeník Vítek Polák. A právě moderní zvuk a nový program alba Věci a sny se Jelen chystá ukázat svým fanouškům i na svém koncertě v litomyšlském klubu Kotelna. 

Vystupující

Jelen (CZ) – web