Radim Uzel – Ekonomie sexu 21. století
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, STAND-UP

Radim Uzel – Ekonomie sexu 21. století

pondělí 4. října od 19:00
Interhotel Moskva, Zlín
Vstupenka do mobilu
Cena 350 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 8 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Radim Uzel – Ekonomie sexu 21. století

  • Ožehavá témata s humorem a nadhledem!

Přední český sexuolog vypráví naprosto nevážně o věcech vážných. V každé ekonomice jde o zdroje, nejinak je tomu i v ekonomii sexuální.
Dozvíte se o tom, že i sexuální aktivita člověka podléhá ekonomickým zákonům trhu. Každé potěšení něco stojí a většinou je muž v roli kupujícího a žena jako prodávající.
O tom, že volný trh zlevňuje sex a v důsledku ženské emancipace začíná ženská nabídka pozvolna převyšovat mužskou poptávku. Také o tom, že sex má pouze u lidí funkci nejen prokreační, ale i rekreační. I uzavření manželství může být cenou za trvalý nájem v rámci sexuálního trhu. A v neposlední řadě nahlédneme také do americké kampaně MeToo.
Přijďte se skvěle pobavit s doktorem Radimem Uzlem, který se představí v roli výborného vypravěče. Čeká vás vystoupení plné humoru, kde budete mít také možnost položit otázku nebo si zakoupit knihu při následné autogramiádě.


Rezervace vstupenek na tel. 605 92 80 18.
Pořádá Agentura Delfa Zlín: www.delfa.cz
Vstupenky formou SMS nebo e-mailem zakoupíte zde na portále SMSticket.
Tištěné vstupenky si můžete koupit také v Městském informačním středisku v přízemí zlínské radnice na nám. Míru (po-čt 7.30-18.00, pá 7.30-17.00)

Prosíme o dodržování hygienických pravidel – při vstupu prokázat bezinfekčnost (negativní PCR test nebo antigenní test nebo očkování) a používat roušky. Děkujeme.