Archívny Chlapec (SK), Martina Trchová, Prune
HUDBA World music / Ethno / Folk / Jazz / Blues / Klasika / Spirituální

Archívny Chlapec (SK), Martina Trchová, Prune

středa 29. září od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha
Vstupenka do mobilu
Cena 160 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje tři dny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Písničkářský večer intimních nálad, křehkých kytarových motivů a něžné poezie. Koncertní injekce moravsko-slovenského přátelství a vzájemných kooperací.

Prune & Martina Trchová

Dvojice brněnských písničkářek. Bez doprovodných kapel, spolu i zvlášť. Setkání dvou magických světů na jednom pódiu, jedinečné hudební propojení a večer nabitý silnými písněmi. To je koncert držitelky ceny Anděl (2016) Martiny Trchové a předloňského objevu brněnské alternativní scény Prune. A krom toho, že každá vystoupí sólově, vytvoří též ojedinělé společné aranže.

Archívny Chlapec (SK)
Slovenský kytarista, zpěvák a skladatel Richard Vávra aka Archívny chlapec vydal na značce Slnko Records své třetí album s názvem Zapadákov (vzhledem k následným událostem) poněkud nešťastně v polovině března 2020. Kolekcí intimních písní se vrací zpět k písničkářství postaveném pouze na akustické kytaře a upřímných textech o rodině, dětství a životě v malém městě.

Martinu Trchovou jste spolu s Prune vidět na pódiu už mohli. Prune zároveň nazpívala vokály na nové desce Archívného chlapce.