Hlas Československa - Mládí Nevyprchej
úterý 8. 7. 2014 od 19:00Střelnice - spolkový dům, Tábor
Předprodej byl ukončen
Čtyři talk show uvede o letošních prázdninách v táborské Střelnici moderátor René Kekely. První z nich má název - Mládí nevyprchej a na programu je v úterý 8. července od 19:00. Pozvání přijaly Hanka Čížková s Jitkou Asterovou.
Speciálním hostem bude Yanna – Jana Rybníčková, finalistka soutěže Hlas Československa. U této talk show publikum většinou pláče, ale smíchy. „Je to vyprávění hereček zralého věku, které si umí ze sebe udělat legraci a prozradí i to, co neví,“ naznačuje Kekely, čeho se zhruba devadesátiminutová tlak show bude týkat.
Všichni hosté, kteří na Střelnici o prázdninách vystoupí, účinkují v televizi, ve filmu, v divadle nebo je lidé znají ze světa sportu a umění. Z nich postupně táborské publikum pobaví Jaroslava Obermaierová, Radim Shwab, Kristian Kodet a Tomáš Verner s Evou Decastelo – moderátorkou, modelkou, herečkou i produkční. Tato dvojice by měla předvést scénku, která bude mít v jejich podání premiéru na Střelnici. Ze všech jmen může být pro někoho méně známý Radim Schwab. Je to nejvyšší český zpěvák a herec, ale svou pověst si hlavně vybudoval v činohře a od podzimu se stane hlavním představitelem nového muzikálu – Fantom opery.
„Na Střelnici přidá i část svého činoherního představení Mistero Buffo,“
dodává Kekely.Salvu smíchu při talk show zaručuje fakt, že René Kekely se zná osobně se všemi hosty, protože s nimi dlouho osobně spolupracuje. Vystoupení nepřekazí ani špatné počasí. V tom případě se akce přesouvá do malého nebo velkého sálu budovy.