Gruzie po Koroně: Hradec Králové
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Gruzie po Koroně: Hradec Králové

čtvrtek 9. prosince od 18:00
NáPLAVKA café & music bar, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu
od 130 bez dalších poplatků do 700 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 9. prosince

Základní vstupenka

Ke vstupence je možné taky zakoupit strom. Ten za vás na jaře společně s dobrovolníky zasadíme podél cest a polí na Pardubicku a změníme tak ráz krajiny. I vy se k sázení můžete přidat - sledujte @miskephotos, událost se objeví tam. Větší příspěvek možný na místě.

Základní cena 130 Kč Koupit
+ malý peníz na stromy 250 Kč Koupit
+ velký peníz na stromy 350 Kč Koupit
+ větší peníz na stromy 500 Kč Koupit

Základní vstupenka + štědrý peníz na stromy

Základní cena 700 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Z měsíce v Gruzii jsem většinu strávila v horách a obvykle jsem spala jenom pod plachtou. Samotná holka to v týhle zemi nemá úplně jednoduchý.

Jak jsem se vypořádala s opilými Gruzínci a jejich psy, kteří dokážou být stejně neodbytní jako ti chlapi? Líbilo se mi v přímořském, hlavním nebo skalním městě? Jak jsem zvládla přes 100km trek po Svanetii? Dokázala jsem vylézt na Kazbek (5054 m.n.m.)? Kudy jsem šla jinak profláknutý, 120 km trek z Kazbegi do Tušetie, že jsem několik dní nepotkala jedinýho turistu? Kolik mě to stálo a na co jsem si přišla? To vše se dozvíte na nové přednášce.

Chcete li vědět více info a termínů, sledujte https://www.instagram.com/miskephotos/ nebo https://www.facebook.com/misketravels či www.misketravels.cz