Předprodej byl ukončen

Laterna Musica - Filmová hudba live
HUDBA Pop

Laterna Musica - Filmová hudba live

středa 20. října od 19:00
Scéna Gloriet, Praha

O akci

Filmový příběh je i tvým příběhem...

Laterna Musica je originální projekt pro všechny milovníky filmové hudby a legendárních příběhů.  E. T. Mimozemšťan, Schindlerův seznam, Matrix, Amélie z Montmartru, James Bond, Kmotr, nebo třeba Love Story - kdo by je neznal! Představení nabízí bohatou dramaturgii, jejímž základem je živá hra na klavír doplněná virtuálním komorním orchestrem a živě zpívanými písněmi, vše umocněno zvukovými efekty a triky. Atmosféru tvoří i průvodce koncertem, charismatický hlas herce Jiřího Schwarze, který kombinuje poetická i faktická sdělení. Klade otázky a občas vybízí diváky k odpovědi.. Projekt nabízí také vizuální zážitek v podobě filmové projekce a jemných světelných efektů. Celkové dojmy z prožitku Laterny Musiky jsou proto velmi silné. Každý si odnese zážitek, někdo v podobě krásné hudby, někdo prožije asociace spojené s jeho oblíbeným filmem a někdo se třeba jen zamyslí. I malé invence mohou ovlivňovat velké události, ve Vašem úsudku, konání, ve Vašem životě...

Otcem projektu je hudebník a zvukař Tomáš Kubec, který se na pódiu představí jako pianista. Vraťte se ke svým láskám s představením Laterna Musica!

Více informací

Více na Facebooku: Laterna Musica - filmová hudba live a internetových stránkách www.laternamusica.cz

Středa 20.října 2021 od 19 hodin

Scéna Gloriet (Borová 1532/8, Praha 4 Modřany) - malý divadelní stánek v klidném a inspirativním prostředí zahradního domečku pro hluboký umělecký zážitek.

Vstupné: 150,- 

Laterna Musica. Hudební projekt, na který jste čekali, aniž byste to tušili. Jste milovníky slavných filmových příběhů? Máte rádi představení, která vás zasáhnou silou myšlenky, velkými emocemi, dokonalostí provedení a originalitou? Nositelem filmových emocí je právě hudba. Prožijte si ji spolu s námi - teď a tady. Zvuk živého klavíru podpořeného virtuálním orchestrem vás dostane. Charismatický hlas průvodce vám místy navodí husí kůži, jindy vás pohladí a vzbudí otázky, na které budete chtít najít odpověď. Kultovní záběry slavných filmů vás přenesou zpět do příběhů, které milujete. Nechte se obklopit silnou atmosférou Laterny Musiky. Vraťte se ke svým láskám!