Předprodej je momentálně pozastaven, zkuste to prosím později.

Cestovatelské kino: Nepál
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, CESTOVÁNÍ

Cestovatelské kino: Nepál

čtvrtek 14.10.2021 od 20:30
Univerzitní kino Scala, Brno
Vstupenka do mobilu

O akci

Vítejte na místě, kde se země a lidé dotýkají nebes. Vítejte v zemi plné extrémů, která se může pyšnit osmi ze čtrnácti 8-tisícových vrcholů světa, ale zároveň nabízí i zelené bohatství ukryté v subtropické džungli. Odhalte s námi svět, kde se mísí pro Evropany přitažlivá náboženství a kulturní zvyklosti. Vydejte se do rušných ulic Káthmándú či Pokhara a zjistěte, jak se dá přežít přísný buddhistický půst bez jídla a vody. Šerpou tohoto večera bude zkušená cestovatelka Marta Rajková, která nám během promítání prozradí i svoje tipy a rady, jak si trek na Nepál užít. 

 

Marta Rajková 

je cestovatelka, blogerka, freelance překladatelka a copywriterka. Doma dlouho neposedí, a tak většinou cestuje a pracuje na cestách jako digitální nomád. O svoje zážitky se s láskou a entuziasmem dělí na svém inspirativním cestovatelsko-lifestylovém blogu. Její cestopisy, fotografie, videa a rozhovory najdete v různých slovenských médiích. 

 

--------------------------------------------------

Opatření COVID-19 pro vstup na akci

Abychom si společně mohli užít akci, je nutné, abyste splnili jednu z podmínek: prokázat se negativním PCR testem (starým maximálně 7 dní) nebo antigenním testem (starým maximálně 72 hodin), prokázat se laboratorně dokázaným překonáním onemocnění COVID-19 (ne starším než 180 dní) nebo se prokázat očkováním (od poslední dávky musí uplynout alespoň 14 dní). Všichni účastníci akce musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Více informací: https://covid.gov.cz/situace/kultura

 

Pro vaši bezpečnost a zdraví:

• Použijte dezinfekci při vstupu

• Mimo času konzumace noste respirátor

• Dodržujte aktuálně platná opatření

Dodržujte s námi pravidla bezpečné zábavy. Děkujeme!

Více informací

Navštivte různé kouty světa z pohodlí domácí hroudy a poznejte krásy přírody, kultury, umění nebo kuchyně, které vás ohromí svou pestrostí a vynalézavostí. Pojďte s námi poznávat svět!