Riddikulus!
DIVADLO

Riddikulus!

čtvrtek 7. dubna od 19:00
KD Hronovická, Pardubice
Vstupenka do mobilu
Cena 390 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 7. dubna

Přízemí / zóna 1

Základní cena 390 Kč

Přízemí / zóna 2

Základní cena 390 Kč

Přízemí / zóna 3

Základní cena 390 Kč

Balkon

Základní cena 390 Kč

Přístavek

Základní cena 390 Kč

ZTP/P

Základní cena 390 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Od první sovy až po nervyderoucí souboj s pánem zla! Čarodějové, mudlové i motáci, kteří vyrůstali a dospívali za zdmi Bradavic, pojďte sem! Čeká nás bláznivý let světem Harryho Pottera. Sedm knih plných dobrodružství zhuštěných do jednoho představení je nejen poctou fenoménu jedné generace, ale i zábavnou a laskavou karikaturou v podání mladých divadelníků. Naši tři hrdinové – Harry, Ron a Hermiona – budou kličkovat v labyrintu oblíbených scén a přeskakovat pohyblivá příběhová schodiště. Čekejte neočekávané a hůlky mějte vždy připravené! 

Ochutnali byste lektvar od barmana Snapea? Dokázali byste si představit Harryho a Draca jako kamarády? Podívali byste se, jak tancuje Voldemort? A co tak rap battle mezi Bellatrix a Ronem? Pro všechny, jež milují neobyčejný kouzelnický příběh a nebojí se z něj utahovat, jsme připravili jedinečné divadelní představení! 

Přeměny známého příběhu se chopili mladí divadelní stíhači a kulturní platforma OZ Artefakt, jež nabízí příležitosti studentům, absolventům múzických umění a čerstvým talentům. Jejich hlavními zaklínadly jsou humor a melodie, výsledkem je chytlavá parodie. 

 

Pozor! Představení není vhodné pro diváky do 15 let!

 

Riddikulus!

Režie: Pavol Viecha 

Text: Pavol Viecha, Martin Krč 

Dramaturgie: Martin Krč 

Hrají: Katarína Gurová, Peter Pavlík a Kristóf Melecsky 

Scéna, kostýmy: Dorota Volfová 

Hudba: Andrej Majerčík 

Produkce: Zuzka Lobotková

 

_____________________________________________________________________

 

Opatření COVID-19 pro vstup na akci

Abychom si společně mohli užít akci, je nutné, abyste splnili jednu z podmínek: prokázat se laboratorně dokázaným překonáním onemocnění COVID-19 (ne starším než 180 dní) nebo se prokázat očkováním (od poslední dávky musí uplynout alespoň 14 dní). U dětí mladších 18 let, osob s kontraindikací k očkování a osob rozočkovaných lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test (starý nejvýše 72 hodin). Všichni účastníci akce musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Více informací: bit.ly/Covid_CZ

 

Pro vaši bezpečnost a zdraví:

• Použijte dezinfekci u vstupu

• Kromě doby konzumace noste respirátor

• Dodržujte platná nařízení

Dodržujte s námi pravidla bezpečné zábavy. Děkujeme!