Předprodej byl ukončen

Epydemye
HUDBA Pop / World music / Ethno / Folk

Epydemye

úterý 19. října od 20:00
Společenské centrum Bystrc, Brno

O akci

Epydemye je jednou z nejosobitějších kapel na současné folkové/písničkářské scéně. V Bystrci pokřtí své nové album "Prosklený nebe". Epydemyi je nejlepší vidět naživo. Je v ní totiž kus nakažlivé koncertní energie. V jeden okamžik vás přinutí sednout si a poslouchat texty, aby vás vzápětí zvedla ze židle. A jestli odejdete z koncertu nabití pozitivní energií, je to přesně ten důvod, proč to Lucie Vlasáková (zpěv, kontrabas), Mirek Vlasák (zpěv, kytara), Honza Přeslička (zpěv, kytara) a Tomáš Hobzek (bicí) dělají. 

Album Prosklený nebe, částečně inspirované pobytem v neratovském kostele v Orlických horách, ve čtrnácti písních pojednává o uspořádání životních hodnot, nabízí pohled na dnešní společnost, vztahy a život. Vzniklo na jaře 2021 opět pod producentským dohledem Dalibora Cidlinského jr. a s hudebními hosty, kytaristou Josefem Štěpánkem a baskytaristou Janem Cidlinským. Kapela v Bystrci zahraje nejen většinu písní z nové desky, ale také průřez všemi čtyřmi předchozími. 

Více informací najdete na www.epydemye.cz

 

Zakoupením vstupenky na kulturní akci návštěvník prohlašuje, že splňuje podmínky pro vstup na akci dle aktuálně platných opatřeni.

Vystupující

Epydemye (CZ) – web