Předprodej byl ukončen

Přednáška: Minimalismus v každodenním životě
KONFERENCE / KONGRES / PŘEDNÁŠKA / WORKSHOP / LEKCE / Osobní rozvoj

Přednáška: Minimalismus v každodenním životě

pondělí 8. 11. 2021 od 18:30
Dům ochránců přírody / Nadace Veronica, Brno

O akci

Zajímá vás, jak vypadá minimalismus v každodenním životě? Nebo si kladete otázku: co ho dělá tak populárním a není to jen póza? Tak na tyto otázky (ale i další) najdete na přednášce odpovědi, které jsou založeny na zkušenostech minimalistů, ale i na vědeckých zjištěních.

Pozvání přijal Alvin Korčák, který píše blog Minimalisticky.cz.
Může být minimalismus cestou k šetrnějšímu životnímu stylu? Znamená "méně je více" také menší dopad na životní prostředí a planetu? Přijďte na přednášku a dozvíte se víc o tom, jaké je vést život v souladu s minimalistickými ideály.

Přednáška se uskuteční 8. listopadu v přednáškové místnosti ve 3. patře Domu ochránců přírody na Panské 9 od 18:30h. Vstupné dobrovolné, výtěžek poputuje na ošetření a obnovu zeleně po tornádu v Moravské Nové Vsi, poplatek z SMSticketu slouží jako rezervace místa, pokud se vám bude přednáška líbit, budeme rádi, pokud přispějete ještě na místě.

Moc děkujeme Alvinovi za přednášku bez nároku na honorář.

Další akce pořadatele

Konference FOLKLORE’S NOT DEAD - 29. března od 13:30, KUMST, Brno