Marek Herman:Tajemství dobré výchovy
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE

Marek Herman:Tajemství dobré výchovy

pátek 19. listopadu od 19:00
Kino Vesmír, Ostrava
Vstupenka do mobilu
Cena 330 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 19. listopadu

Přízemí

Základní cena 330 Kč

Lóže vlevo

Základní cena 330 Kč

Lóže vpravo

Základní cena 330 Kč

Balkon

Základní cena 330 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Svatý grál rodičů ztracených v labyrintu zaručených rad a nejnovějších trendů výchovných metod. Existuje vůbec a jakou má podobu? Jste-li na dobrodružné cestě výchovy svých potomků nebo podstupujete reflexi vlastní výchovy, zkušený lektor a pedagog Marek Herman vás nasměruje na správnou cestu! V inspirativní přednášce nám ukáže, jak si vybudovat pevný vztah, jak se zhostit své role v rámci rodiny, co doopravdy znamená domov, v čem tkví jistoty a jak se tohle všechno vlastně promítá do samotné výchovy. Herman se s námi podělí o své znalosti a postřehy s fungováním rodinného života a ukáže nám, že na to, abychom byli dobrým rodičem, musíme být hlavně spokojeným a vyrovnaným člověkem.

 

PhDr. Marek Herman

je uznávaný český pedagog a lektor. Vede oblíbené semináře o seberozvoji, sebepoznávání a o výchově dětí, hlavně v období předškolního věku. Vystudoval Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně a působil jako externí pracovník na Katedře rekreologie Fakulty tělesné výchovy Univerzity Palackého v Olomouci a také na Vysoké škole ekonomické v Praze. Je autorem publikace Najděte si svého marťana, jež přináší svěží pohledy a úvahy z oblasti psychologie a mezilidských vztahů. Kniha se stala bestsellerem mezi rodiči a pedagogy a je označována za pozvánku do dětské psychiky.

 

_____________________________________________________________________

 

Opatření COVID-19 pro vstup na akci

Abychom si společně mohli užít akci, je nutné, abyste splnili jednu z podmínek: prokázat se negativním PCR testem (starým maximálně 7 dní) nebo antigenním testem (starým maximálně 72 hodin), prokázat se laboratorně dokázaným překonáním onemocnění COVID-19 (ne starším než 180 dní) nebo se prokázat očkováním (od poslední dávky musí uplynout alespoň 14 dní). Všichni účastníci akce musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Více informací: bit.ly/Covid_CZ

 

Pro vaši bezpečnost a zdraví:

• Použijte dezinfekci u vstupu

• Kromě doby konzumace noste respirátor

• Dodržujte platná nařízení

Dodržujte s námi pravidla bezpečné zábavy. Děkujeme!