Honza Křížek - koncertní křest desky REVOLUCE
HUDBA Rock

Honza Křížek - koncertní křest desky REVOLUCE

čtvrtek 2. prosince od 21:00
AC klub, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu
Cena 150 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 2. prosince

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Zpěvák, skladatel a producent Honza Křížek, kterého české publikum zná zejména jako frontmana dnes již kultovní formace z 90. let „Walk Choc Ice“ nebo také jako kytaristu a zpěváka kapely Blue Effect, zavítá společně se svojí novou kapelou do legendárního AC klubu v Hradci Králové v rámci koncertních křtů nového alba „REVOLUCE“, které vyšlo 17. září 2021.

Během večera zazní jak tato poslední crossoverová deska, již dominují razantnost a kytarové riffy, stejně tak vybrané písně z repertoáru kapely „Walk Choc Ice".

Albu „REVOLUCE“ předchází první singl se stejnojmenným názvem REVOLUCE.
 

BIO:
Honza Křížek je český zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent, který se už od dětství věnuje hudbě. Po absolvování konzervatoře založil společně se svým bratrem jednu z nejpopulárnějších crossoverových kapel 90. let, „Walk Choc Ice“, která vystoupila v rámci koncertů takových hudebních veličin jako „Rage Against The Machine“, „Faith No More“, „David Bowie“ nebo „Robert Plant a Jimmy Page“. Po ukončení činnosti kapely pokračuje Honza Křížek coby sólový umělec, spolupracoval na řadě hudebních projektů s českými a zahraničními osobnostmi a skupinami, mezi které patřili Ivan Král, David Koller, Miro Žbirka nebo Radim Hladík (Blue Effect).

 

Vystupující

Jan Křížek (CZ) – web / fb

Více informací

WEB: www.honzakrizek.cz
FB: www.facebook.com/honzakrizekfcb
IG: www.instagram.com/honzakrizek

Přehled aktuálních koncertů Honzy Křížka:
https://www.honzakrizek.cz/events/list/

Pro jakékoli dotazy či připomínky využijte kontaktního formuláře:
https://www.honzakrizek.cz/pages/contact/