Honza Křížek - „REVOLUCE LIVE“
HUDBA Rock

Honza Křížek - „REVOLUCE LIVE“

pátek 6. května od 20:30
AC klub, Hradec Králové
Vstupenka do mobilu
Cena 150 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 6. května

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Honza Křížek, kterého české publikum zná jako frontmana dnes již kultovní formace „Walk Choc Ice“ z 90. let nebo také jako kytaristu a zpěváka kapely Blue Effect, zavítá do legendárního AC klubu v Hradci Králové, a to v týdnu, v němž klub slaví 31. výročí od svého založení!

Honza se svou nadupanou kapelou představí své poslední album „REVOLUCE", které vyšlo 17. září 2021. Skladbám dominuje razantnost a do popředí se dostávají kytarové riffy společně s charakteristickou dikcí Honzy. Těšit se můžete na poctivý crossover, rap rock a také na vybrané písně z repertoáru „Walk Choc Ice“. Hit „Rejdit“ chybět samozřejmě nebude!

Albu „REVOLUCE“ předchází první singl se stejnojmenným názvem REVOLUCE.
 

BIO:
Honza Křížek je český zpěvák, skladatel, multiinstrumentalista a producent, který se už od dětství věnuje hudbě. Po absolvování konzervatoře založil společně se svým bratrem jednu z nejpopulárnějších crossoverových kapel 90. let, „Walk Choc Ice“, která vystoupila v rámci koncertů takových hudebních veličin jako „Rage Against The Machine“, „Faith No More“, „David Bowie“ nebo „Robert Plant a Jimmy Page“. Po ukončení činnosti kapely pokračuje Honza Křížek coby sólový umělec, spolupracoval na řadě hudebních projektů s českými a zahraničními osobnostmi a skupinami, mezi které patřili Ivan Král, David Koller, Miro Žbirka nebo Radim Hladík (Blue Effect).

 

Vystupující

Jan Křížek (CZ) – web / fb

Více informací

WEB: www.honzakrizek.cz
FB: www.facebook.com/honzakrizekfcb
IG: www.instagram.com/honzakrizek

Přehled aktuálních koncertů Honzy Křížka:
https://www.honzakrizek.cz/events/list/

Pro jakékoli dotazy či připomínky využijte kontaktního formuláře:
https://www.honzakrizek.cz/pages/contact/