Předprodej byl ukončen

REVIVAL FEST - The Beatles revival + Karel Kahovec - SUMMER TOUR
HUDBA Rock, FESTIVAL

REVIVAL FEST - The Beatles revival + Karel Kahovec - SUMMER TOUR

pátek 1.7.2022 od 19:30
Open air scéna u KD, Konstantinovy Lázně

O akci

REVIVAL FEST v KONSTANTINKÁCH  2022 

SPECIÁLNÍ EDICE
Summer Tour 2022

V létě 2022 se uskuteční výroční turné Karla Kahovce společně s kapelou The Beatles Revival.
Půjde o koncertní tour po letních kinech a amfiteátrech v krásných lokacích, protože vzhledem k epidemiologické situaci posledních dvou let takové tour v sálech uspořádat nelze. Z jednou ze zastávek budou i Konstantinovy Lázně.
V roce 2022 slaví kladenská revivalová skupina The Beatles Revival 30. výročí své existence. Kapela se v průběhu let vypracovala mezi nejlepší revivalové skupiny a vystupuje po celém světě.
Od roku 2018 skupina vystupuje v České republice společně s legendou českého bigbítu – Karlem Kahovcem, který oslaví své 75, narozeniny, které by mu rozhodně nikdo nehádal. Navíc v létě 2022 uplyne 25 let od předčasné smrti Petra Nováka, se kterým Karel působil v kapelách Flamengo a George & Beatovens.

Ve zhruba tříhodinovém koncertu zazní nejdříve blok největších pecek The Beatles Revival, na ně naváže blok hitů Karla Kahovce jako Paní v černém, Poprava blond holky či Svou lásku jsem rozdal a dojde i na hudební vzpomínku na Petra Nováka, s nímž Karel Kahovec působil v kapele Flamengo a G&B, takže zazpívá skladby jako Povídej, Já budu chodit po špičkách, Hvězdičko blýskavá nebo Náhrobní kámen, to vše v doprovodu The Beatles Revival v originálních vokálních i nástrojových aranžích. Po přestávce vyplněné autogramiádou s Karla Kahovce bude následovat opět blok písní The Beatles Revival z pozdějšího období.

Krásný hudební nostalgický návrat do zlaté éry rokenrolu!

Mimořádný koncert - mimořádný zážitek!!!