KvanTra V. - Život a vzestup po úrovních vědomí
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, TANEC, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

KvanTra V. - Život a vzestup po úrovních vědomí

26. ledna od 17:00 – 30.1.
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 5 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Ochutnávka – úvodní kurz výcviku

Život a vzestup po úrovních vědomí - KvanTra V.

 

CO TĚ ČEKÁ?

 Jsi rozhodnutý/á jen nečeřit vlnky poznání a konečky strachů a pochybností, ale jít k podstatě Tebe samotného, klenotu Tvého života?

 Jsi připravený(á) zjistit, kdo jsi a kam jdeš?

 Spatřit a rozpustit iluze Matrixu a žít to, co je skutečné? Spatřit své masky a role a zažít ohromnou úlevu své Pravdivosti?

 Poznat pod závějí iluzí co Ti v životě skutečně dává smysl, zjemnit se láskyplností, abys to stále znova a znova poznával(a), následoval(a) a také vnitřní silou, abys odolal(a) svodům okolí a Matrixu?

 Dotknout se tak hluboké harmonie, čistoty, radosti  a Pravdy, že sama o sobě je léčivá tak, že se změní Tvá omezující struktura v mnohem otevřenější vnitřní svobodu?

 

 Pokud  rozhodnutí žít v radosti, čistotě a pravdě a dál růst se sebou myslíš ZCELA JASNĚ, od toho je tu VÝCVIK. 

 To nejryzejší, co Život i KvanTra nabízí. 

 Aby byl prostor si účast na  výcviku nechat rozležet, ujasnit a v klidu promyslet, tak je tu 28. – 31. 10. OCHUTNÁVKA VÝCVIKU. 

 

OCHUTNÁVKA VÝCVIKU JE TEDY:

 vrcholným kurzem KvanTry

 po čtyřech úrovních KvanTry je pátou úrovní: KvanTra V.

 zároveň ÚVODNÍM KURZEM VÝCVIKU

 možností se seznámit se sebou, životem a také poodhalit a PROŽÍT TO, CO TI VÝCVIK MŮŽE PŘINÉST:

 

 Prožiješ  kouzlo života, samo o sobě velmi uzdravující v příjemné radosti.

 Poznáš sebe a svůj život tak, abys spoustu přitěžujících věcí už nemusel žít.

 Prožiješ to nejryzejší, co život a KvanTra nabízí.

 Potkáš se s tím nepopsatelným magickým cosi, co všichni v životě hledáme, co nelze popsat, ale po čem VŠICHNI TOUŽÍME. 

 Kromě Umění žít = KvanTry se potkáš s těmi dary života v těch prožitcích, kde se s KvanTrou spojují a které jsou také cestou k umění žít:

     s Vipassanou

     šamanskou medicínskou cestou

     kvantovým prožitkem života

     posvátnou silou a jemností soucitu, milování a sexuality

     a hlavně nejvyšším darem života, ke kterému jsem měl to štěstí být pozván a který je skrze ryzost KvanTry předáván Tobě. 

 

Toto harmonické spojení technik, které skutečně uzdravují a vedou k umění žít Ti umožní nejen aby jiskra a nadšení, radost ze života přetrvala, ale abys jí mohl žít.

Abys mohl žít sebe.

Co více: abys to mohl ROZVÍJET. A sám(a) tak RŮST. Bez terapeutů. Bez kurzů.

 

 Proč ochutnávku a výcvik děláme? 

  Naše kurzy už dozrály tak, že jsou schopny Tě uzdravit až k doteku Tvé skutečné podstaty, opuštění kolotoče Matrixu a doteku ráje Tvého skutečného svobodného Života v nové Zemi. Abys toto trvale mohl(a) žít, od toho je tu výcvik.

  Po dobu výcviku prožíváš kontinuální růst, který běžně naše kurzy, i když úžasné, prostě nemají, protože jsou oproti výcviku kratičké.

  Výcvik je pro skupinu lidí, kteří chtějí skutečně žít. V průběhu výcviku nebudou přibíráni další lidé a to nám poskytuje hluboký prostor:

 - pro individuální práci

 - pro velký osobní růst skrze řadu výhod stálé skupiny a kontinuálního programu.

 UBYTOVÁNÍ

  • bez ubytování (240 Kč/den)
  • ubytování na matraci (320 Kč/noc)
  • ubytování na posteli (390 Kč/noc)

+ OBČERSTVENÍ

  • bez stravy
  • plná penze (400 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "

Martina Magdalena Húsková

  • Účastnice, asistentka i lektorka na kurzech Umění vědomého bytí - KvanTry. Absolventka a asistentka několika seminářů s ženskou tantrickou tématikou a tématikou Dark erosu - cesty přijetí vlastního stínu. Lektorka ženských seminářů, tantrická masérka, nyní v ročním tantrickém výcviku pod vedením Jana Komedy, Jitky Mandalam a Johna Hawkena a na šamanské cestě pod záštitou Jorgeho Redtail Hawk Arenivara.

Martina Magdaléna sama o sobě: „V osobním životě jsem zejména nadšená cestovatelka (a to nejen v pozemských dimenzích) a konzultantka při plánování dovolených (v této době se věnuji zejména pobytům na Maledivách). Jedním z mých velkých darů je kromě vědomého doteku, schopnost propojování a sdílení kontaktů a soucitné naslouchání. Mou vášní je svobodně a naplno žít v proudu hojnosti a vděčnosti. Na nekonečném výletu sama k sobě, do svého středu, své duši, ke svému srdci a k rozvzpomínání, si na své zapomenuté schopnosti z minulých životů jsem od svého dětství. Na spirituální cestu mě přivedla v roce 2000 v Dírné malé vesničce poblíž Červené Lhoty úžasná dáma Jaroslava Zemanová a to šířením tištěných brožur na různá témata pod názvem Rozhovory se životem od její příbuzné duchovní učitelky Pavly Kašparcové a také seznámením s jogovou učitelkou a budhistickou praktikantkou Dr. Michaelou Klos. Společně jsme navštívily v r. 2008 jižní Indii a poté v r. 2010 Bali.“