DAVID KOLLER v Konstantinkách: Acoustic Tour 2022
HUDBA Rock

DAVID KOLLER v Konstantinkách: Acoustic Tour 2022

čtvrtek 14. dubna od 20:00
Kulturní dům, Konstantinovy Lázně
Vstupenka do mobilu
od 550 bez dalších poplatků do 600 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 14. dubna

Sezení

Základní cena 600 Kč

Stání

Základní cena 550 Kč

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

David Koller chce zase zažít atmosféru klubů. a po 14 letech se do nich vrací a kromě ostřílených hitů přiveze i nové písničky

A právě tento skvělý hudební zážitek se chystá na Velikonoce do Konstantinových Lázní. Na samý počátek velikonočních svátků je totiž připraven koncert fenomenální osobnosti českého bigbítu DAVIDA KOLLER. Ten přijede do Konstantinek se svojí kapelou v rámci jarního Acoustic tour 2022.

Jeho hudební kariéra neodmyslitelně spojená s kapelou Lucie, ale také s dalšími zásadními rockovými formacemi, je rozmanitá, hluboká a syrová stejně tak jako hudba a texty, které skládá. Zpěvák a bubeník v jednom patří ke klíčovým muzikantům generace tuzemského bigbítu.

Partička skvělých muzikantů kolem Davida se na jaře vrací k akustickým koncertům. Během večera zazní například Chci zas v tobě spát, Troubit na trumpety by se nám líbilo, Gypsy Love, Amerika, Recidiva nebo Lovec střelec doktor&vědec. „Unplugged turné jedem sice už popáté, ale vždy k písničkám přistupujeme jinak a cizelujeme aranžmá. A podle ohlasu to baví i fanoušky, kteří mluví o prostoru, barvě a zvuku, který nebývá vždy v našich luzích a hájích ke slyšení,“ popisuje David Koller.

Koncert roku v Konstantinkách si nemůžete nechat v žádném případě uniknout.