Seroš - výzkumák
DIVADLO

Seroš - výzkumák

neděle 23. ledna od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice
Vstupenka do mobilu
od 150 bez dalších poplatků do 200 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou nebo PayPalem

do konce předprodeje dva dny

Základní vstupenka

Základní cena 200 Kč Koupit

Student / senior

Základní cena 150 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou nebo PayPalem

O akci

Pilotní díl ojedinělého seriálu na divadle. Ve výzkumáku se pro přezdívky nechodí daleko a pracovní kolektiv je plný bizarních osobností, které případným nováčkům nástup do nové práce rozhodně neusnadní. Budete fandit Dušanovi? Fanatickému šéfovi, Rybce, Freudce, Trosce, Betyně a nebo přijdete na brigádu?

23.ledna na 1. repríze Seroše po představení zahraje muzikant Petr Langr. Inspiruje se tvorbou Glena Hansarda, Mica Cristophera, Pearl Jam, Soundgarden,... Píše, hraje, zpívá vlastní písně v angličtině. V roce 2015 vydal svoje první EP, se kterým projel Česko a zakončil vystoupením na Sofar sessions ve Vídni. Na rok 2022 plánuje vydat první plnohodnotné LP.

Režie: Lucie Hašková

Obsazení: Mirek Hruban, Petr Kubík, Petr Borovec, Karolína Šafránková, Aleš Dvořák, Karolína Davidová a Ondřej Broulík  

Více informací

Představení vzniká ve spolupráci s herci Východočeského divadla.

O autorovi:

Herec, scénárista a režisér Jan Musil se narodil 1984 v Opavě. V dětství ho pravděpodobně nejvíc ovlivnilo vysedávání v sále kina, kde jeho babička dělala šatnářku. Mohl tak vidět bezpočet filmů. V šestnácti letech odešel studovat herectví na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Vystřídal několik divadel. Od roku 2008 je členem Východočeského divadla v Pardubicích. Objevil se například v seriálech Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě 2, Policie Modrava nebo v celovečerním filmu Probudím se včera.

Od roku 2012 se věnuje aktivně psaní. Jeho divadelní hra, SVĚT V PARKU se v rámci cyklu In-projet s úspěchem uváděla ve Východočeském divadle. Příležitostně spolupracuje s Českou televizí (sitcom Člověk Kancelářský), nebo s televizí Stream. V současné době ho láká i režijní práce. Na svém kontě má reklamu pro Regionální Českou Energetiku, hudební videoklip pro kapelu Anacreon a tři krátkometrážní snímky SCHŮZE, VARJAG, PRAY. V současné době připravuje svůj celovečerní debut, ke kterému si sám napsal scénář.