Předprodej byl ukončen

Seroš - výzkumák
DIVADLO

Seroš - výzkumák

neděle 23. ledna od 19:00
Divadlo Exil (Machoňova pasáž), Pardubice

O akci

Pilotní díl ojedinělého seriálu na divadle. Ve výzkumáku se pro přezdívky nechodí daleko a pracovní kolektiv je plný bizarních osobností, které případným nováčkům nástup do nové práce rozhodně neusnadní. Budete fandit Dušanovi? Fanatickému šéfovi, Rybce, Freudce, Trosce, Betyně a nebo přijdete na brigádu?

23.ledna na 1. repríze Seroše po představení zahraje muzikant Petr Langr. Inspiruje se tvorbou Glena Hansarda, Mica Cristophera, Pearl Jam, Soundgarden,... Píše, hraje, zpívá vlastní písně v angličtině. V roce 2015 vydal svoje první EP, se kterým projel Česko a zakončil vystoupením na Sofar sessions ve Vídni. Na rok 2022 plánuje vydat první plnohodnotné LP.

Režie: Lucie Hašková

Obsazení: Mirek Hruban, Petr Kubík, Petr Borovec, Karolína Šafránková, Aleš Dvořák, Karolína Davidová a Ondřej Broulík  

Více informací

Představení vzniká ve spolupráci s herci Východočeského divadla.

O autorovi:

Herec, scénárista a režisér Jan Musil se narodil 1984 v Opavě. V dětství ho pravděpodobně nejvíc ovlivnilo vysedávání v sále kina, kde jeho babička dělala šatnářku. Mohl tak vidět bezpočet filmů. V šestnácti letech odešel studovat herectví na Janáčkovu konzervatoř v Ostravě. Vystřídal několik divadel. Od roku 2008 je členem Východočeského divadla v Pardubicích. Objevil se například v seriálech Vyprávěj, Ordinace v Růžové zahradě 2, Policie Modrava nebo v celovečerním filmu Probudím se včera.

Od roku 2012 se věnuje aktivně psaní. Jeho divadelní hra, SVĚT V PARKU se v rámci cyklu In-projet s úspěchem uváděla ve Východočeském divadle. Příležitostně spolupracuje s Českou televizí (sitcom Člověk Kancelářský), nebo s televizí Stream. V současné době ho láká i režijní práce. Na svém kontě má reklamu pro Regionální Českou Energetiku, hudební videoklip pro kapelu Anacreon a tři krátkometrážní snímky SCHŮZE, VARJAG, PRAY. V současné době připravuje svůj celovečerní debut, ke kterému si sám napsal scénář.