Předprodej byl ukončen

Charitativní hokejové utkání FK Čáslav - ŠMICER TEAM
SPORT

Charitativní hokejové utkání FK Čáslav - ŠMICER TEAM

sobota 8. ledna od 15:00
Zimní stadion, Čáslav

O akci

Šmicer, Ujfaluši, Berger a další internacionálové vyzvou v charitativní hokejové bitvě trenéry FK Čáslav + nově brusle obuje i Karel Poborský!

Téměř po dvou letech dorazí do Čáslavi legendy české a československé fotbalové reprezentace. Fotbaloví internacionálové v charitativním hokejovém utkání vyzvou k odvetnému střetnutí trenéry FK Čáslav. Charitativní zápas se uskuteční na zimní stadionu v Čáslavi v sobotu 8. ledna od 15 hodin.

Minimální vstupné na akci je 100 korun. Výtěžek ze vstupného poputuje na transparentní účet FK Čáslav, který klub zřídil pro malého Jakoubka Jandu, jenž utrpěl vážné poranění míchy.

Více informací

Šmicer, Berger, Ujfaluši

Mnohé hráče, kteří na čáslavský led dorazí si pamatujete jako výborné fotbalisty, ale jak jim to půjde na ledě s hokejkou v ruce? O tom se můžete přesvědčit na vlastní oči! Do Čáslavi dorazí například Vladimír Šmicer, Ladislav Vízek, Pavel Kuka, Jiří Novotný, Ivan Hašek, Patrik Berger, Tomáš Ujfaluši, Václav Vidlička, Ladislav Volešák a další.

Mezi střídačkami se rovněž bude pohybovat i bývalý hráč Slavie Praha a nejslavnější odchovanec FK Čáslav Petr Janda, který je otcem malého Jakoubka, pro kterého charitativní hokejové utkání klub organizuje.

Doprovodné akce

Vyjma charitativního zápasu se mohou diváci těžit na doprovodné akce. Chybět nebude tombola o věcné ceny, která bude losována ze zakoupených vstupenek. O přestávce utkání dojde na dovednostní soutěže – střelba na přesnost, souboj v rychlosti. Po utkání se mohou diváci těšit na autogramiádu fotbalových internacionálů a pozápasovou tiskovou konferenci.

Aktuální podmínky pro vstup do budovy zimního stadionu na charitativní utkání FK Čáslav vs. ŠMICER TEAM si můžete přečíst zde!

PRO JAKOUBKA

Minimální vstupné na akci je 100 korun. Budeme samozřejmě rádi za jakýkoliv finanční příspěvek, který poputuje PRO JAKOUBKA na transparentní účet FK Čáslav.

Na internetových stránkách www.projakoubka.cz je zveřejněn celý příběh malého Jakoubka. Dozvíte se na nich aktuální informace o jeho současném zdravotním stavu a o možnostech konkrétní pomoci.

Jakoubkovy pokroky můžete sledovat rovněž prostřednictvím instagramu.