Předprodej byl ukončen

Draglesque: Sweet And Spicy
DIVADLO, UMĚNÍ, TANEC, STAND-UP

Draglesque: Sweet And Spicy

sobota 5. března od 20:00
A Maze in Tchaiovna, Praha

O akci

Blackbile Productions a The Gay Agenda uvádí...  (for English scroll down)

 

Draglesque: Sweet And Spicy - unikátní event v Praze oslavující žánry Drag a Burlesky, spojeny do jedné spektakulární kabaretní show s talentovanými, high-end performery*kami. 

Tématem večera je Sweet & Spicy, takže se můžete těšit na sladká, nevinná vystoupení i žhavá čísla s fetish nádechem.

 

KDY: 5. března 2022 od 20:00 (vstup od 19:30)  

KDE: A Maze in Tchaiovna, Kafkova 18 Praha 6     

 

OBSAZENÍ: 

Angelina Angelic

Dima Arrest

Dolly DeStory

Gina Cheetah

Melancholia Blackbile

Metaxa

Moderuje v angličtině: Action Jackson    

 

Jsme 100% queer safe space. Všichni jsou vítáni, pokud se budou chovat s respektem vůči ostatním divákům a pracujícím umělcům*kyním. 

Místa jsou na sezení, podnik umožňuje na baru platbu kartou i v hotovosti a nabízí řadu alkoholických & nealkoholických nápojů, a teplé jídlo i snacky včetně vegan možností!

 

Řídíme se všemi vládními nařízeními spojenými s Covid-19 platnými k datu konání eventu. Vezměte si s sebou prosím potřebné dokumenty ohledně očkování (případně neg PCR test, pokud splňujete jednu z vyjímek). Mějte ohleduplnost vůči ostatním, pokud na sobě v den akce pocítíte příznaky nemoce, zůstaňte raději doma.  Akce je určena osobám ve věku 16+, nebo za doprovodu dospělé osoby, která plně přebírá zodpovědnost.     

 

Těšíme se na vás!

 

____________________________

 

Blackbile Productions and The Gay Agenda present...  

 

Draglesque: Sweet And Spicy - a unique event in Prague celebrating the art of Drag and Burlesque, combining it into a spectacular cabaret show with talented, high-end performers.

The theme of the evening is Sweet & Spicy, so you can look forward to sultry, innocent as well as hot fetish acts.

 

WHEN: 5. March 2022 from 20:00 (Doors 19:30)  

WHERE: A Maze in Tchaiovna, Kafkova 18 Praha 6     

 

PERFORMER CAST: 

Angelina Angelic

Dima Arrest

Dolly DeStory

Gina Cheetah

Melancholia Blackbile

Metaxa

Hosted in English by: Action Jackson    

 

We are a 100% queer safe space. Everyone is welcome as long as they behave with respect towards other audience members and the working artists.

The show is seated, the venue takes cards and cash, and offers a variety of alcoholic & non-alcoholic beverages, hot food and snacks including vegan options!

 

Our event complies with all government issued rules regarding Covid-19, which will be valid on the date of the show. Please bring your required vaccination documents (or a negative PCR test if you meet one of the exceptions). Behave responsibly towards others, if you feel unwell the day of the show, please stay at home. 

This event is suitable for a 16+ audience, or with the accompaniment of an adult, who thereby takes full responsibility.

 

We look forward to seeing you!