Život v harmonii s přírodou
HUDBA Spirituální, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, UMĚNÍ, TANEC, WORKSHOP, OSOBNÍ ROZVOJ

Život v harmonii s přírodou

9. června od 17:00 – 12.6.
Živá voda, Kohoutov
Vstupenka do mobilu

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 14 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

Život v harmonii s přírodou

Inspirace šamanskou cestou - nový tématický kurz

 

CO TĚ ČEKÁ?

Šaman je člověk, který je velmi propojený s přírodou, s živly, s Životem.

Na své životní cestě jsem potkal a učil se od několika skutečných šamanů, jejich moudrost a životní filozofie mě velmi inspirovaly. Rád se s Vámi podělím o inspiraci k této cestě.

+ UBYTOVÁNÍ

  • bez ubytování (280 Kč/den)
  • ubytování na matraci (280 Kč/noc)
  • ubytování na posteli (+ jednorázově 50 Kč povlečení) (410 Kč/noc)

+ OBČERSTVENÍ

  • bez stravy
  • plná penze (400 Kč/den)

LEKTOŘI

Tomáš Michal

Sportovec, cestovatel milující život a všechno co k němu patří, srdcem lektor a trochu možná i šaman, nadšenec pro zázraky kvantové fyziky v praktickém každodenním životě. Na svých cestách poznal spoustu mistrů, učení a technik, které postupně otestoval v řadě náročných situací a utvořil z nich harmonický celek. Pomáhá lidem na cestě osobního rozvoje nacházet svoje pravé já, osvobodit se od starých programů a vzorců a žít tak ve svobodě a harmonii. Při svém poslání propojuje řadu technik a aktivuje tak jejich plný potenciál. Jeho techniky pomáhají napojit se na svůj vnitřní zdroj a naladit se na nejvyšší vibrace.

Míša Adamová

  • Poskytuje psychoterapeutické poradenství on-line na platformě Terap.io nebo při osobních setkáních. Věnuje se také regresním terapiím (roční výcvik absolvovala u Míly Lukášové) a spolupracuje na koordinaci seberozvojových seminářů v Ivančicích a okolí. Spolulektoruje na kurzech KvanTry. Současně je ve výcviku u tantrické učitelky Ma Ananda Sarita.

Míša sama o sobě: "S manželem Jiřím (ne)vychováváme 3 děti, Štěpána 16, Leonu 13 a Ditu 11 a děti (ne)vychovávají nás. Rosteme spolu. Životem nás doprovází i fenka Adel a kocour Felix. Mou vášní je tantra, tanec, plavání a psaní. V roce 2016 jsem prošla náročnou životní proměnou, nazvala bych ji psychospirituální krizí. Od té doby vnímám nesmírnou velikost a zázrak života, za který jsem vděčná. "