Předprodej byl ukončen

Mirek Kemel band a možná překvapení - Na louce 2022
HUDBA World music / Ethno / Folk

Mirek Kemel band a možná překvapení - Na louce 2022

sobota 18. června od 19:30
Open air Na louce, Konstantinovy Lázně

O akci

Ačkoliv se letos odehrává teprve třetí ročník cyklu koncertů s názvem Na louce, je tato akce již nyní ve velké oblibě.

Letos se podařilo dát dohromady opět zajímavé účinkující.

Jako třetí v pořadí se představí v Konstantinkách hodně příjemná partička kolem MIRKA KEMELA skvělého písničkáře a, v občanském životě ceněného karikaturisty.
Jako muzikant je člověkem spíše introvertním a zahloubaným, humor známý z jeho skvělých kreslených vtipů by člověk v jeho písních hledal marně. Mirkova písničkářská tvorba je vážná a výrazně poetická. Má skvěle odpozorované drobné životní situace, které dokáže rozvést bezmála ve fresku existenciálního významu. Nebojí se vykreslení příběhů, které jsou třeba i na hraně.

Mirek Kemel je úžasný mistr zkratky, brilantně pracuje se zavedenými obraty, jež ale představuje v osobitých a neotřelých kontextech. Zároveň si rád pomáhá silně poetickými zvířecími metaforami. Jeho výpověď je vlastně velmi přirozená, slova mají skutečný obsah, nestrojená a pěvecky syrová. Mirek hraje na akordeon, kytaru a ukulele, a to vše ještě obohacuje skvělá doprovodná kapela. Během posledních let vyrostl v písničkáře, kterého je radost poslouchat, ať už zahraje v kterékoliv ze svých sestav.

V příjemném prostředí nedávno  vzniklého parčíku u centra lázeňské obce to bude určitě hodně příjemný podvečer.