Předprodej byl ukončen

Elektra: Adam Beyer akce do 30.9.2014
HUDBA Rock / Pop / Punk / Elektronika

Elektra: Adam Beyer akce do 30.9.2014

sobota 8.11.2014 od 21:00
Fléda, Brno

O akci

Season of 10th season

Doslovné ztělesnění techna, legenda elektronické hudby, která již 15 let víkend co víkend "headlineuje" těm nejprestižnějším klubům a festivalům na světě! Adam Beyer se do ČR běžně podíval jen na velké festivaly, halové akce pro tisíce návštěvníků. Návštěva Elektry se tak stane unikátní událostí, která nabídne “vyvoleným” majitelům vstupenek zážitek v podobě vystoupení člověka, který se svou celoživotní činností podílel na definici a celosvětovém zpopularizování techna.


Hudba Adama Beyera je synonymem pro všechno to vzrušující co si dokážete pod tímto žánrem představit. Jako lídr vyhlášené“švédské techno školy” si postupně vybudoval svůj nezaměnitelný zvuk a je proslulý svými sety a tracky, které nepostrádají energii a zároveň nezapomínají na aktuální trendy v oblasti stylu.


V průběhu let si také vybudoval vysoce ceněný list talentů vydávající na svých labelech Drumcode, Truesoul a Madeye. Jeho pečlivé ucho pro kvalitní produkci je doslova vyhlášené. Obzvláště na labelu Drumcode, který letos slaví 18 let od svého založení, vydávají ty největší esa techna. Jeho Drumcode eventy jsou ve scéně brány jako party s nejvyšší kvalitou a jeho vysoce respektovaný podcast “Drumcode live” FM radio show je vysílán celosvětově na 40ti stanicích a dosáhl již přes 3 miliony stažení.


Label Drumcode slaví 18 let od svého založeni a jeho majitel přijíždí na Flédu na naprostém vrcholu své kariéry. Adam Beyer se představí po dlouhé době v ČR v intimním prostředí klubu a nemusíme asi zdůrazňovat, že očekáváme plný dům a počet lístků je striktně limitován, abysme si to opravdu užili!


Návštěvou této techno legendy tak Elektra bude pokračovat v oslavách 10 ti let své existence a jsme rádi, že dvouletá práce na tomto bookingu se konečně uzavře 8.11. na Flédě!


Vstupenky do 30.9. za 450,- / pak 490,- / 530,- na místě


Lineup:

Adam Beyer (Swe), Orbith, Džejár, Upgrade, Paul Hubiss We love the boat bar stage: Yamakomba (Sk), Javas, Manack, Siesta, Flytech


https://www.youtube.com/watch?v=fsZDliTsie4&index=3&list=PLhkZrfli9PCqFDIT3_jSAsOVYRhfrVNXF

https://www.youtube.com/watch?v=0lLg5QKlf_s&index=2&list=FL5zHY0Uhy__T8X5CsDYWX1Q


https://www.youtube.com/watch?v=e6wi7g29eV4&index=1&list=FL5zHY0Uhy__T8X5CsDYWX1Q