Předprodej byl ukončen

Vlny ve vlnách - Maok & Réka Fodor
HUDBA World music / Ethno / Folk / Spirituální, TANEC

Vlny ve vlnách - Maok & Réka Fodor

úterý 24. května od 19:00
Červený kostel, Brno

O akci

S velkým potěšením vás zveme na koncert

Vlny ve vlnách - MAOK & Réka Fodor

Nechte na chvíli za sebou uspěchaný život a přijďte se osvěžit překrásnou intuitivní hudbou, která pohladí vaše nitro.

Maok si tentokrát do Brna pozval svoji hudebně spřízněnou duši - Réku Fodor.

„Aby mohla vznikat krásná a harmonická intuitivní hudba, musejí to být nejen skvělí muzikanti, ale musejí také umět velice pozorně naslouchat, a to Réka bez pochyb naplňuje.“ říká Maok

Vystupující

Maok (SK) – web

Více informací

MAOK je fenomenální slovenský hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel a člověk, jehož životní součástí a nejvýraznějším způsobem sebevyjádření je hudba. Jeho jedinečný styl je ve snivých až mysticky laděných skladbách lehko rozpoznatelný i bez toho, že byste znali konkrétní skladbu. Je vyhledávaným a pravidelným hostem na mezinárodních festivalech a také tvůrcem filmové hudby (např. ve filmu Bathory Juraje Jakubiska). Maokovo vystoupení vyjadřuje celé spektrum nejniternějších pocitů a nálad člověka, čímž se dotýká něčeho, co se skrývá uvnitř každého z nás.

RÉKA FODOR je žena, jejíž bytostnou součástí je zvuk a tón. Ve zvucích pro ni žije esence hloubky, je v nich otisk samotného zdroje. Prostřednictvím hudby vyjadřuje svou nejhlubší realitu, ale zároveň hledá ticho, kam se její hlas může vrátit, a ze kterého se může znovu zrodit. Hudba je pro ni možností jak se potkat v jiné formě, mimo hmotnou realitu. Její tvorbu ovlivnily cesty do Granady, New Yorku, Mexika a Indie a přivedly ji k hudbě, kterou dnes hraje.