IX. Festival Ezoteriky a Zdraví Jihlava
FESTIVAL, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

IX. Festival Ezoteriky a Zdraví Jihlava

sobota 4. června od 9:00
Dělnický dům, Jihlava
Vstupenka do mobilu
Cena 400 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 7 dní

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

IX. Festival Ezoteriky a Zdraví v Jihlavě ve čtyřech sálech  se 4.6.2022 rozsvítí Světlo, rozzáří se Srdce a všichni se spojí v jedno. Festival bude probíhat ve 3 sálech a sál Č.4 je věnován odpočinkové zóně je místem kde na návštěvníky čeká nabídka  s domácím občerstvením v podobě polévek, hlavního jídlo , dortů, koláčů, domácích limonád, je zde i káva, čajovna .

V ceně vstupenky je vstup na celý program ve všech sálech.

 

  9:00  Zahájení Vernisáž fotografa Dušana Prouzy 

10:00   Žaneta Viola Vaseková Sny v čase a obraze včetně  snové (runové) meditační části plus výklad snů přímo v praxi

11:00   Cihuamitztli praktikující šaman a čarodějnice Největší nepřítel je ve tvé hlavě a tvé vnitní tajemství ve tvých rukách   

12:00   Hanka Takácsová  Zbloudilé a přivtělené Duše

13:00   Iva Elai Šalanda  Tělo a duše v souvislostech  - Psychosomatika

14:00   Věra Varády  Hvězdy a lásky kdo se k nám hodí jako partner, s kým se můžeme přátelit nebo spolupracovat

15:00   Helen Stanku  Aktivace intuice  

16:00   Veronika Hynková  Když si duše vzpomene 

17:00   František Antoš Sri Lanca cestovatelské povídání 

18:00   Misabelka a Áron  Šamanská cesta – putování k srdci v rytmu šamanského bubnu   

SÁL 2

 9:00    Pepa Klokan Panuška  Otužování a Zdraví 

10:00   Renata Unčovská Záludná křestní jména

11:00   Kartář Láďa  Jak zvýšit vyšší poznání - intuici 

12:00   Margita Benešová  Čínská medicína

13:00   Radomíra Diana Nosálová Zpracování bylin v běžném životě

14:00   Zdenička Nováková Svedunec  Runová magie

15:00   Tomáš Zajíček  Co všechno můžeš dostat, když si přeješ ..

16:00   Miroslav Musil Práce s energií kontaktně i bezkontaktně

17:00   Petra Babinská Dech a jóga- aromaterapie

SÁL 3

 9:00   CIHUAMIZTLI praktikující šaman čarodějnice Rituál ke Třem Mocnostem Univerza - přání za tento svět...

10:00   Jana Niessnerova  Chiromantie

11:00    Zuzana Majerská Kameny a jejich magicka sila

12:00   Andrea Jirikovska Energetické roviny v těle, práce s nimi a jejich podpora hirudoterapií

13:00   Jaroslav Vydržel  Za tajemstvím Čínské astrologie"

14:00   Milan Stříbrný Vlk Můj život s tajemnem

15:00   Eva Varga Paralelní světy

16:00   Hana Pažitná Síla a magie ženy

17:00  Tomáš Veselý Ph. D.  "Proces odpouštění - plynout v lásce"