Předprodej je momentálně pozastaven, zkuste to prosím později.

Rakovina, má cesta k uzdravení
PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, OSOBNÍ ROZVOJ

Rakovina, má cesta k uzdravení

středa 18. května od 16:30
Statek na rynku, Kolín
Vstupenka do mobilu

O akci

Jmenuji se Lucka, je mi 45 let, jsem mámou 3 dětí a před rokem a půl jsem ukončila onkologickou léčbu.

To že jsem si vyslelachla diagnozu RAKOVINA mě nepřekvapilo. První dny a týdny jsem strávila hledáním manuálu "jak na to". Dnes vím, že tuhle, i jakoukoli jinou vážnou nemoc, prožívá každý jinak, každý má svou cestu a nejsou dva případy stejné. Proto vám tu neřeknu jak na to, ale budu s vámi sdílet pouze svou vlastní, bolestnou zkušenost, můj názor na to, proč ve mě začal nádor růst a také moji cestu k uzdravení.

Je mnoho lidí, kteří si raději takovou diagnozu nechají pro sebe, ale v době, kdy jsem se o nemoci dozvěděla a měla se rozhodovat pro typ léčby a pro uchopení celé té životní situace, jsem byla za každou informaci vděčná a i pro to jsem se rozhodla o tom mluvit a možná i psát. 

Povím Vám svou cestu k uzdravení a moc ráda odpovím i na Vaše dotazy a nebo si poslechnu vaše zkušenosti.

Více informací

Jmenuji se Lucie Velíšková a od konce roku 2019 se v mém životě událo hned několik životních událostí, které bych nazvala možná školou života a pravda některé lekce byly tvrdé...co Vám budu povídat měla jsem na mále a málem jsem propadla :-), říkám dnes již s nadsázkou.

V krátkosti - rozchod - stěhování - rakovina - rozpad  vztahů -  léčba - práce - střídavá péče - nalezení sama sebe - klid v duši. Postavila jsem se na vlastní nohy a možná teď mohu říct, že se cítím spokojená tak jak jsem se vždy chtěla cítit. 

Od roku 2011 píši blog, jsem mámou 3 dětí a jsem jí ráda, profesí jsem kancelářská (napíšu) myš  :-) s ekonomickou školou a taky jsem vyučená švadlena a přestože jako dítě mě z Lidušky vyhodili s tím že malovat neumím, tak se posledních 5 let věnuji malování akvarelem.