Předprodej byl ukončen

Queen of Metal Night - Surma, Wishmasters, Tezaura
KONCERT / Hudba – Metal, Rock

Queen of Metal Night - Surma, Wishmasters, Tezaura

čtvrtek 5.5.2022 od 19:00
BARRÁK music club, Ostrava

O akci

Pojďme v této těžké době alespoň na chvilku zapomenout všechen ten chaos ve světě a užijme si večer s pořádnými kytarovými riffy, ženským metalovým vokálem a přáteli.


SURMA, WISHMASTERS a TEZAURA pro vás připravily společné jarní mini tour po ČR!

Více informací

TEZAURA

Tezaura je přední česká melodic metalová hudební skupina sídlící v Brně. Hraje vlastní hudbu charakterizovanou ženským vokálem se snovými melodiemi podtrhnutými elektrosyntetickými rytmy a pořádnou dávkou kytarových riffů.

Do dnešního dne má Tezaura za sebou několik nahrávek, a to Daydreaming (2011), Unleash the Butterflies (2013) a EP Heartcore (2016), kdy dvě poslední desky vyšly dokonce celosvětově doplněny o grafiku významného španělského umělce Maria Sanchéze Nevada. Silný vizuál doplňuje Tezaura také hudebními videoklipy z vlastní produkce, z nichž nejúspěšnější Heavenhell dosáhl na YouTube téměř 1,5 milionu zhlédnutí a významně tak rozšířil povědomí o skupině Tezaura především ve Spojených státech.

Tezaura má za sebou již více než stovku vystoupení napříč Evropou, a to jak na klubové scéně tak na pódiích významných festivalů, jako jsou Masters of Rock, Benátská!, Basinfirefest, Made of Metal a mnohé další. Do dnešního dne se může také pochlubit předkapelováním pro Haggard (DE), DopeStars Inc. (IT) či LacrimasProfundere (DE) a další.

WISHMASTERS

Wishmasters je česká symfonic-metalová hudební skupina. Byla založena v roce 2007 a v průběhu let se formovala a hledala svůj styl. V roce 2012 se stala plnohodnotnou autorskou kapelou a o dva roky později vydala svoje první album s názvem Beatrice. S albem Beatrice, kapela absolvovala první koncertní turné, nad kterým převzal záštitu přední český metalový magazín Spark. Kapela tak procestovala plno míst, jak v České republice, tak v zahraničí. Mladí hudebníci z Čech, tak měli možnost poprvé stát na stejných prknech jako nizozemští Within Temptation, nebo navštívit pódia velkých festivalů jako Masters of Rock, či Basinfire Fest. Dále si zahráli na polském Green Water Festivalu, kde zvítězili v soutěži o nejlepší kapelu festivalu. Ohromí vás nejen krásný hlas krásné zpěvačky Shirley v protikladu s mužskými vokály, ale i jedinečná podvívaná a ohňová show.

SURMA

Kapelu založili v roce 2018 Viktorie Surmová a Heri Joensen. Viktorie studuje klasický zpěv na konzervatoři Deylova v Praze a na konzervatoři ArtEZ ve Zwolle v Nizozemsku. Viktorie je členkou divadelního souboru Divadla Na Vinohradech v Praze, kde účinkuje ve hře „Její Pastrokyňa“. Spolupracovala s českou kapelou Rosa Nocturna, zpívala na dvou samostatných singlech a na celém albu „Za Hradbami Času“ (2017). Viktorie byla zakládajícím členem, zpěvákem a skladatelem české kapely - Surmata. V roce 2016 kapela nahrála několik singlů. Od roku 2018 je Viktorie součástí Bohemian Metal Rhapsody, velmi jedinečného českého metalového projektu