Předprodej byl ukončen

Broučci - dopolední Baletní představení
UMĚNÍ, TANEC

Broučci - dopolední Baletní představení

pátek 20. května od 10:30
Divadlo Barka, Brno

O akci

Baletní představení v dopoledních hodinách je ideální pro mateřské školy, 1. stupeň základních škol i celou rodinu či příjemnou návštěvu s babičkou a dědečkem.

                  **

Hromandé nebo nestandardní objednávky vám rádi pomůžem realizovat. Stačí napsat na předsedu Spolku: martin.krcek@tkspolek.cz

                    **

Broučci Jana Karafiáta z roku 1876 patří k základním dílům české dětské literatury. Bylo proto samozřejmé, že vznikla celá řada činoherních dramatizací, operních a baletních i filmových zpracování. 

Spolek rodičů Taneční konzervatoře v Brně si Vám proto dovoluje na podporu rozvoje čtenářské a předčtenářské gramotnosti nabídnout baletní zpracování tohoto díla.

Studenti Taneční konzervatoře v Brně uvádí ve dnech 19. 5. v 18 hodin a 20. 5. 2022 v 10.30 a v 18 hodin baletní představení Broučci v divadle Barka v Brně. 

Cílem nastudování je podpořit studenty Taneční konzervatoře a vytvořit milé rodinné představení pro malé i velké diváky, kteří si z příběhu broučků a jejich světa, který se prolíná se světem lidí, odnesou mnohá ponaučení. 

Bylo jaro, všechno kvetlo…., tak začíná úvodní slovo, které vás strhne do děje baletní pohádky, která je pohlazením po duši. Spolu s protagonisty zažijete v hodinovém představení všechny emoce, radost, napětí i slzy dojetí.

Těšíme se na vás.

Spolek Taneční konzervatoře Brno

Sedadla a uspořádání divadla

V divadle Barka nejsou místenky.