Dymytry na INDIAN RIDERS FEST
HUDBA Rock / Metal / HC, FESTIVAL

Dymytry na INDIAN RIDERS FEST

pátek 10. června od 21:30
Výstaviště České Budějovice, České Budějovice
Vstupenka do mobilu
od 490 bez dalších poplatků do 875 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 11 dní

DYMYTRY

Páteční celodenní vstupenka na jedinečnou akci Indian Riders Fest spojenou s koncertem headlinerů DYMYTRY a dalších kapel: Whitesnake Revival, Hairy Groupies, Seven's, Vintage Wine a Mad Bulls.

Základní cena 490 Kč Koupit

INDIAN RIDERS FEST + DYMYTRY + NIRVANA CZECH

Indian Riders Fest - Vstupenka na 3 dny obsahuje: Vstupy na živé koncerty Pátek 10. 06. DYMYTRY a dalších kapel: Whitesnake Revival, Hairy Groupies, Seven's, Vintage Wine a Mad Bulls. Sobota 11.06. NIRVANA CZECH a dalších kapel: The Agony, Free Ride a The Slapdash Rockabilly. Bohatý doprovodný program: Prorodeo Show - Demo jízdy na Indian Motorcycle zdarma Kaskadérská show Martina Krátkého - mezinárodní Food Festival Pro majitele jakýchkoliv značek motocyklů je hlídané parkovámí v ceně. Zdarma kempování v malém vlastní, stanu. Vstupenka je platná od pátku 10. června 10:00 hod. do neděle 12. června do 14:00 hod.

Základní cena 875 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

DYMYTRY NA INDIAN RIDERS FEST | Pátek 10. června ve 21:30

Populární metalová skupina DYMYTRY to rozjede v pátek večer na Výstavišti České Budějovice. Hlavní koncert večera začíná v pátek 10. června v 21:30 hod.

Tato vstupenka je platná na celodenní akci včetně dalších skupin: Whitesnake Revival, Hairy Groupies, Seven's, Vintage Wine a Mad Bulls. Bohatý doprovodný program: Prorodeo Show - Demo jízdy na Indian Motorcycle zdarma - Kaskadérská show Martina Krátkého - mezinárodní Food Festival. Pro majitele jakýchkoliv značek motocyklů je hlídané parkování v ceně.

Indian Riders Fest 10.06. - 12. 06. 2022 je největší evropské setkání příznivců motocyklů Indian. Jsou vítáni nejen majitelé Indian motorcycle, ale i ostatních značek. Akce není jen pro motorkáře, bohatý program je připraven pro všechny.

Vystupující

Dymytry (CZ) – web