Deloraine a Tomáš Kočko & Orchestr na Špilberku
HUDBA World music / Ethno / Folk

Deloraine a Tomáš Kočko & Orchestr na Špilberku

čtvrtek 14. července od 18:00
Letní kino hrad Špilberk, Brno
Vstupenka do mobilu
Cena 390 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

předprodej končí 14. července

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

14.7. 2022 se prostor Letního kina v Brně na Špilberku zahalí do pohanských nálad a vzduch se naplní melodiemi s puncem dávných slovanských a severských časů. Návštěvníci se budou moci těšit na pořádné devadesátiminutové sety obou kapel:
Deloraine zde vystoupí se svým rozšířeným programem „Pagan show“, a atmosféru bude dotvářet nová speciální ohnivá show z umocněná pyrotechnickými efekty. Součástí bude též taneční vystoupení, a co by to bylo za pohanskou show, kdyby nedošlo i na nějaký ten rituál, možná s drobným zapojením návštěvníků.
Medoviny bude samozřejmě dosti jako na správném reji a doufáme, že si akci užijeme v co největším počtu.

Tomáš Kočko - moravský bard, písničkář, zpěvák, skladatel, a opravdový znalec v oblasti původní moravské a slovanské umělecké tvorby, historie i religionistiky.
Hudba Tomáše Kočka & ORCHESTRu získala již pět nominací na cenu Anděl, dvě ceny Anděl v kategorii deska roku World Music, v prestižní TOP 20 World Music Charts Europe řádně zabodovala tři alba (Poplór, Cestou na jih a Velesu) Kapela svou hudbu pevně ukotvenou v moravské tradici koření folkovým vnorem, rockovým nápřahem i metalovými riffy.

Vystupující

Deloraine (CZ) – web Tomáš Kočko (CZ) – web