Prago Union a PSH
HUDBA Hip Hop / R&B, PARTY, JÍDLO / NÁPOJE

Prago Union a PSH

pátek 10. června od 19:30
Bojiště Trutnov, Trutnov
Vstupenka do mobilu
od 399 bez dalších poplatků do 580 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

do konce předprodeje 12 dní

Základní vstupenka

Základní cena 399 Kč Koupit

Vstupenka + top snídaně

Základní cena 580 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem nebo PayPalem

O akci

𝗣𝗿𝗮𝗴𝗼 𝗨𝗻𝗶𝗼𝗻
Napříč hudebními žánry mimořádně respektovaný projekt v čele s kousajícím bezzubým básníkem Katem. Ten působí na hudební scéně již od druhé půlky devadesátých let, kdy šéfoval skupině Chaozz – dodnes nejprodávanější a nejpopulárnější hiphopové kapele v tuzemské historii. Katovy texty v Prago Union jsou tak do morku prožité, že by nestrhly snad jen horu z betonu, a tak civilní, že se v nich na rozdíl od obvyklých hiphopových sci-fi klišé dokáže najít skoro každý. Zatím poslední desku Made in Strašnice vydali Prago Union letos v červnu.

𝗣𝗦𝗛
PSH alias Peneři strýčka Homeboye jsou na české rapové scéně průkopníky, živoucími legendami a zároveň tak trochu raritou. Všem z nich je už dnes kolem čtyřicítky, zvládají ale i 150 koncertů ročně. Přesto sami sebe stále považují za celebrity druhé kategorie a snaží se důsledně držet za hranicí mainstreamu.
Známá trojice ze stáje Bigg Boss – Vladimir 518, Orion a DJ Mike T. vydala předloni v září svou čtvrtou studiovou a tak trochu mystifikační desku pojmenovanou Debut, plnou překvapivých hudebních i filmových odkazů, nadsázek i tíživých životních postřehů. Na desce se vedle PSH podílela řada vzácných hostů: jmenovitě třeba Maniak, DJ Wich, Adam Krofian z kapely The Atavists nebo velký objev posledního roku Bert & Friends.

Vstupné (v předprodeji / na místě / vč. top snídaně):
399,- / 450,- / 580,- Kč

Vystupující

Prago Union (CZ) – web PSH (CZ) – fb

Více informací

Po skončení koncertu je v areálu možnost přespání zdarma v teepee nebo vlastních vozech.

Na druhý den top snídaně v nádherném prostředí Bojiště.