Nachmelenej pochoďák 2022
HUDBA Rock / Elektronika / Jazz / Blues / Klasika, FESTIVAL, JÍDLO / NÁPOJE

Nachmelenej pochoďák 2022

sobota 23. července od 10:00
Obecní park, Bílá Třemešná
Vstupenka do mobilu
od 400 bez dalších poplatků do 1 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 22. července

třetinka 8x0,3l

- 8x0,3l + dekorované sklo s logem 0,3l, celodenní program

Základní cena 620 Kč Koupit

půllitr 8x0,5l

- 8x0,5l + dekorované sklo s logem 0,5l, celodenní program

Základní cena 770 Kč Koupit

tuplák 8x1,0l

- 8x1,0l + dekorované sklo s logem 1,0l, celodenní program

Základní cena 1 150 Kč Koupit

nealko 4x0,5l, 1x 0,33l

- 4x0,5l + 1x0,33l + dekorované sklo s logem 0,5l, celodenní program

Základní cena 400 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

POUZE PŘEDPRODEJ 

6. ročník ochutnávek pivních speciálů doprovázený výstupem na horu Zvičinu. Start v centru Bílé Třemešné u Dvora Králové nad Labem mezi 10. a 13. hodinou 23. 7. 2022


10 kilometrů
Čeká tě desetikilometrový okruh překrásnou krajinou Podkrkonoší. Při výstupu na horu Zvičinu ochutnáš 8 piv z různých minipivovarů po celé republice i zahraničí. Na celé trase tě budou doprovázet krásné výhledy na Krkonoše, Orlické hory a Český ráj. Na Zvičině můžeš navštívit i rozhlednu.

8 pivních stylů
Každé pivo, které na trase ochutnáš, se řadí k jinému pivnímu stylu a vaří ho v jiném minipivovaru. Vedle klasických českých ležáků tak budeš moct ochutnat i piva svrchně kvašená všemožného druhu (IPA, APA, Berliner Weisse, Gosé atd.). Pivovary a jednotlivá piva jsme pečlivě vybrali v rámci celé republiky, ale i zahraničí.

vstupné
Cena vstupenky zahrnuje celodenní program pochoďáku, kapely, kvízy, soutěže, pivo na trase a dekorované pivní sklo s logem akce.

Máš na výběr ze čtyř variant - třetinka, půllitr, tuplák a nově i nealko varianta!

 

kapely a kvíz
Na pochoďáku vystoupí několik hudebních seskupení různých žánrů, které tě jistě pobaví. Kapely odhalíme už brzy! Trasou tě bude provázet zajímavý pivní kvíz a informační tabule o místních zajímavostech.

 

Kromě výborných piv, krásné trasy, hudby a nabytých poznatků se můžeš těšit na bohaté občerstvení zahrnující grilované kýty, kotlíkový guláš, vegetariánské pochoutky a mnoho dalšího. Občerstvení bude čekat taky na trase v místních restauracích - Hotel Lázně pod Zvičinou a Raisova Chata na Zvičině.

 

Na akci budeš moct stanovat. Prostor pro stany bude vyznačený. Trasu lze absolvovat třeba i s kočárkem, bude vyznačena trasa s lehčím terénem. Na akci můžeš vzít svého čtyřnohého mazlíka, ale nezapomeň si ho zajistit (vodítko, košík). Za jakýkoliv problém festival neručí, díky za pochopení.

 

Víc info, fotogalerii atd. najdeš na https://www.nachmelenejpochodak.com