Předprodej byl ukončen

Pivní Kamenice 2022
FESTIVAL / KONCERT / Gastro / Hudba – Pop, Rock

Pivní Kamenice 2022

pátek 26.8.2022 od 17:00
Pivovar Kamenice, Kamenice nad Lipou

O akci

Pivní slavnosti v Kamenici nad Lipou již od roku 2018. Festival konaný na nádvoří Pivovaru Kamenice nad Lipou, který nabízí neopakovatelný zážitek z prostřední nádvoří historického pivovaru. 

Pivní Kamenici navštěvují každoročně nejlepší kapely z České a Slovenské republiky. Není tomu jinak ani letos!

Celý program odstartuje táborská punková stálice, kapela Peshata, která letos na jaře oslavila 15 let. Písničky, které všichni znáte téměř doslovně nám spolu s jejich velkou show představí energická kapela Walda Gang. A jako třešnička na pomyslném dortu nám program uzavře lokální kapela Tlustá Berta, která oslaví v Kamenici 30 let - oslava bude velmi bujará!

 

WALDA GANG

je česká rocková skupina, kterou založil zpěvák skupiny Harlej Vláďa Šafránek po smrti Waldemara Matušky. Je zaměřená na rockové předělávky skladeb Waldemara Matušky a dalších známých českých i zahraničních písní.  Skupina přezpívala nejen písně od Waldemara Matušky (Eldorádo, Slavíci z Madridu, Čert ví), ale také píseň Hudsonské šify od Wabiho Daňka, Pověste ho vejš od Michala Tučného a také píseň Bad Touch od Bloodhound Gang (v českém originále pod názvem Opičáci).

 

TLUSTÁ BERTA

Tlustá Berta vznikla na podzim roku 1991. Přesné datum vzniku si nikdo z nás(z jasných důvodů) nepamatuje. Proto také všem říkáme,že to bylo v roce 1992 (existuje zřetelná nahrávka na níž je uveden datum, poznámka autora). 30 let od vzniku kapely oslaví Tlustá Berta právě na Pivní Kamenici 2022.

 

PESHATA

Legendární zoopunková legenda Peshata z Tábora. Uslyšíte veselé příběhy o zvířatech a jiné havěti, punkový odvaz s bohatými dechovými aranžemi.  

 

PIVOVARY

Pivní Kamenice letos představí také několik lokálních pivovarů z Jindřichohradecka pelhřimovska aby ukázala jak vysoká je zde pivní kultura. V nabídce naleznete jak spodně, tak svrchně kvašená piva.

 

Budeme rádi, když letošní ročník prožijete s námi.

 

 

PROGRAM: 

  • 16:00 otevíráme brány
  • 18:00 Peshata
  • 20:00 Walda Gang
  • 22:00 Tlustá Berta

 

Vystupující

Walda Gang (CZ) – web

Další akce s vystupujícími

Slavnosti piva pod komínem 2024 - 23. května od 12:00 – 25.5., Pivovar Záhlinice, Hulín

Vesuf 2024 - 5. července od 14:00 – 6.7., Pastýřská louka, Velenov