Předprodej byl ukončen

Večer legend 20
HUDBA Rock / Jazz / Blues / Klasika

Večer legend 20

pátek 30. září od 18:00
Semilasso, Brno

O akci

20. Večer legend přiveze do Brna světově oceňovanou Deep Purple show Purpendicular

Večer legend pořadové číslo 20! Pátek 30. 9. 2022, Semilasso, Brno. Čeká na nás nabitý večer plný klasického rocku, který představí na jednom podiu nejlepší tribute bandy Deep Purple, Led Zeppelin, Rolling Stones a Pink Floyd.


Kapela Purpendicular je nejčastěji bookovanou Deep Purple show na světě a na Večeru legend vystoupí poprvé právě v jubilejním ročníku akce.

Repertoár Distant Bells tvoří více než 70 skladeb skupiny Pink Floyd. Kapela, která je s akcí neodmyslitelně spojena, si své publikum získala věrným zvukem legendárních „Floydů“. Na tomto Večeru legend se zaměří v playlistu především na slavná alba Animals, The Wall a Whish you were here.

Rolling Stones revival Brno nadchnou svou radostí ze hry a ryzí autentickou energií hudby Stones. Letos se na akci představí poprvé se staronovým frontmanem L. Krutou.

Brněnské Led Zeppelin revival tvoří zkušení muzikanti, kteří této hudbě propadli již v 70. letech a prošli řadou známých skupin (například Dunaj). V českých klubech a také na zahraničních pódiích hrají svobodnou a tvořivou hudbu legendárních Zeppelínů.

Více informací

VEČER LEGEND 20

30. 9. 2022, KC SEMILASSO, BRNO

PINK FLOYD revival Distant Bells

LED ZEPPELIN revival (Brno)

DEEP PURPLE revival (PURPENDICULAR - Deep Purple show)

ROLLING STONES revival (Brno)

 

www.vecerlegend.cz

www.facebook.com/vecerlegend