Festival Kouzlo nošení - kontaktní rodičovství a nošení dětí
FESTIVAL, VÝSTAVY, PŘEDNÁŠKA / KONFERENCE, PRO DĚTI, WORKSHOP

Festival Kouzlo nošení - kontaktní rodičovství a nošení dětí

sobota 17. září od 10:00
Konferenční centrum City, Praha
Vstupenka do mobilu
od 80 bez dalších poplatků do 600 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 16. září

Veletržní vstupenka

Základní cena 80 Kč Koupit

Celodenní edukační vstupenka

Základní cena 350 Kč Koupit

Rodinná celodenní edukační vstupenka

Základní cena 600 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Kouzlo nošení - festival o kontaktním rodičovstí a nošení dětí je největší akcí svého druhu v ČR. Letos se koná 4. ročník. Opět se sejdeme v Konferenčním centru City v Praze 4, které je doslova pár kroku od zastávky metra C Pankrác. 

Festival návštěvníkům nabízí EDUKAČNÍ PROGRAM plný zajímavých přednášek a praktických workshopů, kde se rodiče mohou naučit vázat své miminko do šátku nebo vylepšit svůj postoj při nošení, aby je nebolela záda. Během přednášek se letos dozvíte, co vše potřebujete vědět, než začnete nosit, jak na nošení vyzrát v praktickém životě (když se miminku v šátku/nosítku nelíbí, jak se oblékat atd.), podíváme se na zoubek partnerské komunikaci s dětmi, jak jim skutečně naslouchat, co je to domácí a sebeřízené vzdělávání a v neposlední řadě na tématiku Montessori pro nejmenší. 

Ve veletržní části kolem 40 VYSTAVOVATELŮ své nejlepší šátky, nosítka, nosicí, těhotenské a kojicí oblečení a doplňky, funkční oblečení, látkové plenky a mnoho dalšího. Vše si můžete pečlivě prohlédnout, vyzkoušet a v případě zájmu nakoupit nebo zapsat na seznám přání (k narozeninám, porodu, Vánocům,...). 

Těšit se můžete opět na tombolu plnou nádherných cen, jejiž výtěžek poputuje jako každý rok na konto neziskové organizace Nedoklubko. 

Pro návštěvníky bude samozřejmě k dispozici hrací, přebalovací a kojicí koutek a také zázemí restaurace Empiria, která bude otevřena pouze pro nás. Sousední OC Arkády též nabízí další možnosti občerstvení a zábavy pro hlídající doprovod (Svět medůz, hřiště atd.). 

Připojte se 17. září k nám a užijte si jedinečnou nosicí atmosféru

 

Misha Nováková

Certifikovaná lektorka nošení

Zakladatelska festivalu Kouzlo nošení