Queenie Universum tour 2022
HUDBA Rock / Pop

Queenie Universum tour 2022

pátek 12. srpna od 20:00
Korunní pevnůstka, Olomouc
Vstupenka do mobilu
Cena 690 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

do konce předprodeje tři dny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

QUEENIE i letošní rok vyrážejí na letní koncerty a v rámci své UNIVERSUM Tour 2022 zavítají v průběhu července a srpna do čtrnácti měst České republiky.

Jedna z nejuznávanějších Queen tribute kapel na světě a suverénně nejúspěšnější Queen tribute kapela v České republice, která se svou show Queen Relived v září 2021 vyprodala třikrát po sobě pražskou O2 arenu, vystoupila na oficiální narozeninové oslavě královny Alžběty II., zavítá v průběhu letní open air tour do čtrnácti českých měst.

Turné svou koncepcí naváže na Universum Tour 2021 a kromě již tradičních zastávek kapela navštíví i zcela nové lokace. Mimo jiné se diváci budou moci těšit na nové písně a nový stage design z pera Martina Hrušky, který pro Queenie navrhl také veleúspěšnou show Queen Relived v O2 areně ze zaří 2021. 

Můžete se těšit na písně legendární skupiny Queen v precizním provedení. Queenie v čele s Michaelem Kluchem si zakládají na přesném a autentickém pojetí skladeb v původních aranžích a tóninách, které doplňují autentickými kostýmy a vizuální show. V neposlední řadě vás čeká ta nejlepší atmosféra, jakou zažijete pouze na živém koncertě.

Vystupující

Queenie (CZ) – web

Více informací

Praktické informace:

Koncert se odehraje za každého počasí.

Kapacita koncertu je omezená.

Návštěvníci musí splňovat platná nařízení pro vstup do těchto prostor

Do areálu nebudete vpuštěni s nebezpečnými předměty, jídlem, pitím, domácími mazlíčky, ale z bezpečnostních důvodů ani s deštníky. Při nepřízni počasí si přineste pláštěnky.

Děkujeme za pochopení.