Maok & Terez Wrau: Mezi světy
HUDBA Pop / Spirituální

Maok & Terez Wrau: Mezi světy

pátek 9. září od 19:00
Piaristický chrám, Litomyšl
Vstupenka do mobilu
Cena 450 bez dalších poplatků

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 9. září

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Zveme vás na koncert slovenského multiinstrumentalisty Maoka, jehož hudba vás dokáže naladit, uvést do relaxace a mnohdy i do hloubek, o kterých jste sami netušili že je máte.

Jako speciální host vystoupí písničkářka Terez Wrau - krásná a nadaná písničkářka a buskerka, která sbírá písně z celého světa a zpívá ve 14 jazycích. K tomu skládá i vlastní písně v českém jazyce.
https://youtube.com/user/BullyLadyful

Maok je hudebník, improvizátor, multiinstrumentalista, zpěvák, skladatel, ale hlavně člověk, jehož životní součástí a nejvýraznější složkou sebevyjádření je hudba. 

Jeho hudba uzdravuje a inspiruje. Hraje na koncertech, dělá muzikoterapie, skládá hudbu k divadelním představením, tanečním inscenacím, ilustracím a filmům (mj. autor hudby k filmu Bathory). Hudbu dělá pro hudbu, která jde přímo ze srdce a kterou nechává svobodně plynout ať je jakákoliv. Hraje také, svým způsobem, slovenskou lidovou hudbu. 

Za doprovodu jeho hudby můžete nechat rozeznít svou vnitřní krajinu a nechat se unášet na ztišených vlnách, kam až jen budete chtít. 

www.maok.sk

Terez Wrau vystudovala v Olomouci speciální pedagogiku, po studiích zběhla k baristice a výběrové kávě, kterou po deseti letech vyměnila za cestování po Evropě jako pouliční umělkyně. Šest let sbírá tradiční písně různých kultur a píše vlastní tvorbu. Právě vychází její třetí album s názvem Terez Wrau & friends. Potkat ji můžete v ulicích našich měst nebo se s ní ponořit do tajů Kakaových ceremonií, kterými provází v rámci ženských a smíšených kruhů.

Vystupující

Maok (SK) – web

Více informací

Koncert bude doprovázet výstava soch skvělého Marka Cinka - nenechte si ujít - více na www.inner-m-mastery.com