Koncert ArtCafé Open air: Brigita & Štěpán
HUDBA World music / Ethno / Folk / Jazz / Blues / Klasika

Koncert ArtCafé Open air: Brigita & Štěpán

středa 31. srpna od 19:00
Klášterní zahrada, Broumov
Vstupenka do mobilu
Cena 200 bez dalších poplatků Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

do konce předprodeje 13 dní
do zdražení 12 dní

Základní vstupenka

Základní cena 200 Kč Koupit
členové klubu ArtCafé 150 Kč Koupit
děti a studenti do 26 let 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Brigita Cmuntová a Štěpán Klouček jsou dva mladí charismatičtí umělci, kteří spolu už bezmála osm let tvoří pop-folkovou dvojici. Brigitu mohou diváci znát z filmu Bábovky, seriálů První republika, Bez vědomí nebo aktuálního seriálu Božena Němcová. Štěpán Klouček účinkoval v divadlech Hybernia a Na prádle, hrál ve filmu Muzikál aneb cesty ke štěstí, vystupuje také s kapelou Bizarre band.

Duo Brigita & Štěpán je bezesporu výjimečným úkazem na scéně českého písničkářství nové generace. Inspirací na začátku jejich cesty byla tvorba Zuzany Navarové, Vlasty Redla a dalších písničkářů, kteří vyváženě pracují jak s melodií, tak s textem. To se odráží nejen v jejich autorském přístupu, který stojí na barevných obrazech a osobních příbězích, ale i v propracovaných aranžích a okouzlujících dvojhlasech.

Debutové album s názvem …a co bude teď? vyšlo na domácím labelu Tranzistor. Na novince se podílí řada předních českých hudebníků. Pianista Albert Romannuti, známý svým projektem Bert & Friends nebo z působení u zpěvačky Katarzie, kytarista první dámy českého country Věry Martinové Jakub Juránek a všudypřítomná rytmika Michal Daněk a Ondřej Hauser, které můžeme vídat pravidelně v Show Jana Krause, Prago Union a v mnoha dalších projektech.

Více informací

Při nepřízni počasí bude koncert přesunut do vnitřních prostor.

 

Brigita & Štěpán | Facebook

 

Artcafé | Facebook

Klášter Broumov

Klášter Broumov - Vzdělávací a kulturní centrum | Facebook