Předprodej byl ukončen

Den Der Hale (SWE), Neue Welt, Cold Venus Revisited
HUDBA Rock / Pop / Elektronika / Spirituální

Den Der Hale (SWE), Neue Welt, Cold Venus Revisited

sobota 17. září od 20:00
Kaštan - Scéna Unijazzu , Praha

O akci

Český kraut-rock a post-punk versus post-psychedelie ze švédského severu. Temně a divoce!

Den Der Hale (SWE):

Kapela z Malmö ve Švédsku prochází mikrožánry v rámci širšího spektra experimentálního rocku, mísí post-rock/punk a psychedelické vlivy a vytváří tak svou vlastní specifickou směs post-psych, kde se prolínají meandrující rytmy a atypické struktury písní, silně texturovaný noise a mohutně se rozléhající ozvěny.

Po vydání několika singlů vyšlo jejich debutové album 'Harsyra' v roce 2021. Zvukově se pohybuje od zemitých, špinavých a éterických tónů až po úderná a rychlá tempa. V současné době skupina usilovně pracuje na dokončení svého druhého alba.
 

Neue Welt 
je kapela tekutého instrumentálu, svobodně propojující žánry dle vlastní vůle - přecházejíc od kraut rocku po psychedeliku skládají rozsáhlé kompozice, experimentujíc se skladbou a kompozicí. Poslední singl Johanna vydala letos v červnu. 
 

Cold Venus Revisited
je hudební projekt sídlící v Praze. Kapela se zasahuje do různých hudebních žánrů, včetně temné psychedelii, shoegazu a post punku. Jejich  hudba je únik před dystopickou realitou, podporovaný existenciálními texty a hlučnou melancholii.