Charlie Slavik Revue (CZ/USA)
sobota 24. 9. 2022 od 20:00Stará Pekárna, Brno
Předprodej byl ukončen
23. narozeniny Staré Pekárny - den druhý
Charlie Slavík je nejuznávanějším hráčem na foukací harmoniku v ČR. Jako jediný Čech v historii se v roce 2013 zúčastnil prestižní mezinárodní bluesové soutěže IBC v americkém Memphisu, kde postoupil až do semifinále. Jeho schopnost použití nástroje napříč žánry dokládá množství hudebních nosičů, na kterých se jako sólista podílel. Vystupuje s celou řadou domácích i zahraničních kapel nejen v Evropě, ale i v USA. Kromě aktivního hraní je i vyhledávaným lektorem na muzikantských workshopech. Charlie Slavík je firemním hráčem německé firmy Seydel - nejstaršího výrobce foukacích harmonik na světě.
Steve Walsh (USA)
Kytarista, skladatel a producent Steve Walsh pochází z Bostonu a je absolventem Berklee College of Music. Od roku 2013 žije převážně v České republice.
Během své úspěšné hudební kariéry ve Spojených státech byl mimo jiné spoluhráčem osminásobné držitelky ceny Grammy Norah Jones, dvojnásobného držitele Grammy Viktora Krausse či producentem nahrávek skupiny Erasure. Jako producent je podepsán i pod řadou v Americe natočených alb českých hudebníků , jako jsou Druhá tráva, Pavel Bobek nebo November 2nd.
Spolupráce Charieho Slavíka a Steva Walshe započala koncem roku 2019 přípravami natáčení nového autorského CD Charlieho Slavíka s názvem A Nice Reminder. Nahrávka pak byla natočena v lednu 2020 v legendárním studiu Sound Emporium v Nashvillu s významnými americkými hudebníky.
Charlie Slavík Revue CZ/USA
Charlie Slavík - foukací harmonika, zpěv
Steve Walsh - kytara
Marcus Jurkovič – bicí, zpěv
Jan Svorník – baskytara
Sukuba Ensemble - 11. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Longital (SK) - 12. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Trawerza - 13. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Betonovej Bez + Nedělní lidé - 19. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Animal Crackers + NaMars! - 26. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Band of Heysek - 27. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Secondhand Smoke - 28. března od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Aakrum + Disonant - 2. dubna od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Ať se snaží ona + Calinté - 11. dubna od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Tomáš Kočko & Orchestr - 16. dubna od 20:00, Stará Pekárna, Brno
Čtvrt na smrt + Makaklan - 17. dubna od 20:00, Stará Pekárna, Brno
The Newmour Experience - 25. dubna od 20:00, Stará Pekárna, Brno
UJD | Sen Triplet
19. března od 19:30
Večer u cimbálu
27. března od 19:30
Żniwa, Szlakiem Starych Drzew a The Trouble Notes v Brně
17. dubna od 18:00
Rock Classics
15. května od 21:00
Rock Classics
16. května od 21:00
Medieval Night pod širým nebem
14. srpna od 18:30 – 15.8.