BENGAS
HUDBA Pop / World music / Ethno / Folk

BENGAS

čtvrtek 27. října od 20:30
Nová Scéna Národního Divadla, Praha
Vstupenka do mobilu
Cena 150

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

předprodej končí 27. října

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Kultovní rómská kapela BENGAS slaví dvacáté narozeniny. Tradičně jako velká rodina a skvělá parta dobrých kamarádů na jednom pódiu. Minulý rok byla  pandemie tak bude oslava až letos. Originální ROMSKÝ BAŠÁVEL v nádherné divadelní kavárně Nové Scény Národního divadla. Kapela vystoupí v původní sestavě a v nejlepší koncertní kondici kariéry. Odehráli stovky festivalových a klubových koncertů po celém světě : v New Yorku, v Londýně nebo v Paříži. Mnohokrát zazářili na jednom pódiu s pani HANOU HEGEROVOU nebo s milovanými GYPSY KINGS. Vždycky tančili úplně všichni !

BENGAS ( po česky čerti ) to roztočí tak jak je všichni známe. Koncertní show vyšperkovaná největšími romskými písničkami všech dob. Tahle kapela nenechá nic na náhodu. Všechno pečlivě připravené a naplánované do posledního detailu. Bude to veliké. Jako vzácní hosté večera to rozzáří : zpěvák a kapelník Gipsy Brothers DAVID KRAUS, zpěvák kapely Bachtale Apsa MÁRIO BIHÁRI nebo hvězda pražského Rádia 1 vyhlášený sympaťák DJ GADJO.CZ. V programu večera nebude chybět tanečnice s hadem LADY MARIANA, zpěvačka VERONIKA KAČOVÁ nebo baskytarista Bachtale Apsa PETR HORVÁT. Sedět nevydrží nikdo. Divadlo bude zhůru nohama. JAKO KDYŽ SE ČERTI ŽENÍ !

PRVNÍ LÍSTKY ZA DOBRÉ LOVE ( 150 Kč,- ) UŽ VESELE MIZÍ !
 Druhá vlna vstupenek bude v prodeji za slušných 220 korun. Neváhejte na místě je to vždycky o trochu víc. Bacha : divadelní kavárna NOVÉ SCÉNY NÁRODNÍHO DIVADLA je sice nádherné a velké místo ale určitě není nafukovací.

Překvapením bude udílení ceny ROMA FASHION STAR pro nejkrásnější tradiční romský oblek večera. Hoďte se do gala tohle bude elegantní čoro moro. Nebude chybět stylový fotokoutek nebo cizokrajní hosté. A to ještě zdaleka není konec. Klasikou tanečních večírku v divadle je květinka z lásky nebo štamprle domácí slivovičky pro první hosty grátis na roztančenou. Než se všichni rozkoukáme bude divadlo v jednom kole. Myslíme na každý detail - celý program bude průběžně aktualizovaný. Změny programu jsou vyhrazené !

Více informací

★★★ PROGRAM OSLAVY ★★★ 

BENGAS ( oslavenec a hvězda večera )
Zářící hosté a gratulanti :
★ DAVID KRAUS (  zpěvák a kapelník Gipsy Brothers )
★ MÁRIO BIHÁRI ( akordeonista a zpěvák Bachtale Apsa  ) 
PETR HORVÁT (  baskytarista Bachtale Apsa )
★ DJ GADJO CZ ( Radio 1 / Balkan Fiesta )
★ LADY MARIANA ( tanečnice s hadem )
Další program večera :
ROMA FASHION  ( nejhezčí tradiční romský oblek vyhrává pěkné love )
★ PÁLENKA ( welcome drink pro první hosty grátis )
★ ČERVENÁ RŮŽE ( květinka z lásky jako z poutě nesmí chybět )


★★★ VŠECHNY HUDBY SVĚTA ★★★ 
Novinky a zvukové ochutnávky programu celého bašávelu uslyšíte v nedělním vysílání pražského RADIA 1 v pravidelné world music session VŠECHNY HUDBY SVĚTA !