ZAŽIJ KNÍŽKU! Kouzelné tkaničky - Eva Vychodilová
PRO DĚTI, WORKSHOP

ZAŽIJ KNÍŽKU! Kouzelné tkaničky - Eva Vychodilová

neděle 16. října od 16:00
Vindyšova továrna, Praha
Vstupenka do mobilu
od 100 do 150 Zobrazit ceny

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

do konce předprodeje 13 dní

Dítě

Základní cena 150 Kč Koupit

Dospělý

Základní cena 100 Kč Koupit

Zaplatit můžeš kartou, převodem, PayPalem nebo Apple Pay

O akci

Zažij knížku!


Přijďte se potkat s autory vašich oblíbených knížek nebo přijďte poznat nové knihy a jejich tvůrce. Pokud už knihu máte, nezapomeňte si ji přinést. Paní spisovatelka vám ji podepíše. Nebo si ji můžete zakoupit na místě.

Tvořivá dílna s Evou Vychodilovou, autorkou knihy Kouzelné Tkaničky.

Kouzelné tkaničky
Někdo má kamarádů habaděj a někomu by stačil jeden jediný… Kája to nemá úplně lehké, ve škole ho to dvakrát nebaví a doma vládne trojhlavá saň v podobě starších trojčat. Naštěstí objevil tajné útočiště na půdě, kde může hltat jednu knížku za druhou. Kromě čtení má i další vášeň — provázky, šňůrky a uzly. Když ovšem uváže lodní smyčku z kouzelných tkaniček, nestačí se divit. Najde při svých dobrodružstvích i skutečného kamaráda? Liščí smyčka, rybářská spojka, zkracovačka, uzel přátelství… Naučte se s Kájou všechny vázat!

Po čtení z dobrodružného příběhu malého Káji, který vyšel letos v brněnském nakladatelství Host a jako audiokniha ve vydavatelství Tympanum, bude následovat workshop uzlování s autorkou knihy Evou Vychodilovou. Uzlovačky i uzlovací příručka, kterou si děti budou moci odnést domů, budou na místě k dispozici. Naučíme se třeba dračí smyčku, ambulanční uzel nebo rybářskou spojku.

Pro děti od 5 let.
Kapacita dílny je 20 dětí.